Лозінський добровільно прибув до Києва з Криму

Затриманий після кількох місяців розшуку Лозінський розповів, що прибув у Київ на автомобілі свого приятеля з Криму.

Розшукуваний за підозрою у вбивства екс-депутат Верховної ради від БЮТ Віктор Лозінський сам прибув у понеділок 1 березня до Києва з Криму.

Як зазначили в прокуратурі, за словами Лозінського, він приїхав на автомобілі свого приятеля, якого попросив доставити його до Києва. "Як тільки було встановлено його місце перебування, туди одразу виїхали співробітники СБУ. Вони і супроводжували Лозінського до Києва, до порогу Генпрокуратури", - сказали у прес-службі ГПУ.

Місце знаходження екс-депутата було встановлено певний час тому оперативно-слідчим шляхом. Зокрема, через арешт і допит єгеря Голованівського лісництва, який одночасно був довіреною особою Лозінського, та інших осіб. "Також він, за повідомленням певних людей, був помічений у Кіровоградській, Донецькій, Одеській областях. Всі ці заходи привели до того, що він виявив себе. Його взяли в тісне кільце, яке почало звужуватися, і все закінчилося сьогоднішнім заходом - Лозінський відчув, зрозумів це, і вирішив здатися", - сказали в Генпрокуратурі.

Водночас у відомстві зауважили, що у присутності адвоката Лозінського було ознайомлено з протоколом обвинувачення і сьогодні-завтра йому буде обрана в суді міра запобіжного заходу. "Звичайно, затягувати з цим не будуть - йому ж треба десь ночувати. А, де як не в ізоляторі?" - сказали в ГПУ.

Раніше Лозінський заявив, що не знав, що він перебуває у розшуку, і думав, що знаходиться на підписці про невиїзд.

За інформацією ЗМІ, саме незнанням про розшук Лозінський пояснив слідчому ГПУ те, що він раніше не з'являвся на запрошення правоохоронців, і зробив це тільки після їхнього останнього попередження.

Нагадаємо, у понеділок, 1 березня, Віктор Лозінський сам прийшов у Генпрокуратуру. Зараз він перебуває під арештом, протягом трьох днів суд обере йому запобіжний захід.

За інформацією Генпрокуратури, Лозінський змушений був прийти до правоохоронців через те, що його "обложили" з усіх боків. В той же час, в Службі безпеки уточнили, що його привів до ГПУ співробітник СБУ.

Лозінський обвинувачується у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника 16 червня 2009 року. Він зник наприкінці липня минулого року відразу після позбавлення його мандата депутата Верховної ради, і був відразу оголошений у розшук.

Читайте також:

Лозінський запевнив, що не знав про те, що перебуває в розшуку

До Генпрокуратури Лозінського "привів за руку співробітник СБУ"

Лозінського не заарештовували, він сам здався ГПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: