Лозінський прочитав всі 40 томів своєї справи

Адвокат екс-депутата, звинуваченого у вбивстві селянина, заявив, що Лозінського змусили прочитати усі томи своєї кримінальної справи, погрожуючи тим, що не пустять його дітей за кордон.

Екс-депутат Віктор Лозінський прочитав усі томи кримінальної справи проти нього та почав перегляд відеоматеріалів.

Про це заявив його адвокат Роман Денисюк.

"Я з ним бачився минулого тижня, по-моєму він прочитав усі томи (усього їх близько 40). І зараз перейшов до перегляду відеоматеріалів, яких співробітники ГПУ підготували чимало. До того ж Лозінського шантажували, говорили: якщо не підпише документ, що ознайомився з такою-то кількістю томів, не дадуть дозволу на виїзд його дітей за кордон. Йому довелося підписати", - заявив адвокат.

Адвокат Лозінського струджує, що слідчі самі винні в затягуванні процесу - адже показують справу Лозінському всього по 2-3 години на день.

"Мій клієнт сидить в ізоляторі, він не може сам приходити і читати справу, коли йому захочеться", - говорить Денисюк. Також Лозінському показують зняті очні ставки між ним і екс-прокурором та екс-начальником міліції Голованівського району, заявив Денисюк.

У відеоматеріалах немає відтворення вбивства Олійника за участю його клієнта, тому що в цій слідчій дії він не брав участі.

"Коли людина відкидає висунуті їй звинувачення, слідчі розуміють, що на відтворенні вона буде відображати свою позицію, викладену у свідченнях. Тому проводити з ним відтворення не було сенсу. Не знаю, коли почнеться суд, мені як адвокату залишилося прочитати ще один том справи і проглянути всю "відеотеку" матеріалів. Думаю, це справа не одного місяця ", - заявив адвокат Лозінського.

Як відомо, Віктор Лозінський наразі перебуває під вартою за підозрою у вбивстві Валерія Олійника, селянина з Голованівського району Кіровоградщини.

За даними ГПУ, вбивство Олійника було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Наприкінці квітня екс-депутату висунули обвинувачення за статтею "умисне вбивство", що передбачає покарання до довічного ув'язнення включно. Сам Лозінський свою провину не визнає і відмовляється давати свідчення.

У Генеральній прокуратурі сподіваються передати до суду кримінальну справу проти Лозінського в серпні.

Читайте також:

Угіддя Лозінського залишили державі

Дружина Лозінського намагалася врятувати від конфіскації 5 паркінгів у Києві

Справу Лозінського передадуть до суду вже в серпні

Піскун викрив у Верховній раді "Лозінського №2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: