Лозінському вирок не сподобався: адвокат обіцяє скаржитися Європі

Адвокат Лозінського заявив, що буде оскаржувати вирок, навіть, якщо для цього потрібно буде звернутися в європейські суди.

Вирок, який оголосив суд колишньому нардепу Віктору Лозінському (15 років позбавлення волі), не задовільнив ні його, ні його адвоката. Сам адвокат Віктор Грицюк заявив, що оскаржить рішення суду. Він при цьому додав, що, коли необхідно, вирок буде оскаржено і в європейських судах.

Нагадаємо, вироком Дніпровського райсуду Києва Лозінського позбавлено волі на 15 років за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника, що сталося 16 червня 2009 року на території мисливських угідь на Кіровоградщині.

Оголошення вироку тривало 4, 5 години. Вирок може бути оскаржений протягом 15 діб в Апеляційному суді м. Києва.

Крім того, вирок оголошено колишньому прокурору Євгену Горбенку – 9 років, екс-начальнику райвідділу міліції Голованівського району Михайлу Ковальському – 5 років.

Єгер Василь Перепелиця теж визнаний судом винним у незаконному придбанні зброї, а також в приховуванні особливо тяжкого злочину. За це суд засудив його до позбавлення волі на 4 роки.

Колишній прокурор Горбенко визнаний судом винним за зловживання службовим становищем, дачу неправдивих свідчень. Суд також постановив конфіскувати його майно.

Екс-начальник райвідділу міліції Ковальський визнаний винним у дачі завідомо неправдивих показань і службовій підробці. Суд постановив позбавити його спеціального звання.

До речі, пом'якшувальною обставиною для екс-депутата став тільки той факт, що на його утриманні знаходяться двоє неповнолітніх дітей.

Читайте також:

Лозінського засудили до п'ятнадцяти років ув'язнення

Складено список найбезглуздіших "перлів" Лозінського

Адвокат: Лозінський зробив героїчний вчинок

Прокурор: вбиваючи, Лозінський самостверджувався

ВідеоЗа ґрати на 15 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: