Лозінському висунули обвинувачення ще за двома статтями

Окрім загибелі селянина екс-депутату Лозінському інкримінують здирництво та насильницьке позбавлення волі.

Генпрокуратура висунула обвинувачення екс-депутатові Верховної ради від БЮТ Віктору Лозінському за трьома статтями Кримінального кодексу. Окрім нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть жертви, Лозінському інкримінують здирництво та насильницьке позбавлення волі.

Останні два звинувачення стосуються епізодів, коли Лозінський зі своїми поплічниками нібито захопив на своїх угіддях двох мисливців, а за їхнє звільнення вимагав 40 тисяч доларів.

Водночас, обвинувачення у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника екс-депутату висунуті не будуть. Найтяжче обвинувачення пред'явлене Лозінському за статтею 121 Кримінального кодексу - навмисне тяжке тілесне ушкодження. Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Віктора Лозінського було затримано 1 березня - він сам прийшов до Генеральної прокуратури у супроводі співробітників СБУ.

Лозінський не визнав своєї провини та наполягає, що вбив 55-річного селянина Валерія Олійника заради самооборони.

Нагадаємо, за даними Генпрокуратури, 16 червня депутат Верховної ради від БЮТ Віктор Лозінський, начальник міліції Голованівського району Михайло Ковальський і прокурор Голованівського району Євген Горбенко навмисно завдали тяжких тілесних ушкоджень мешканцю Кіровоградщини Валерію Олійнику, зокрема з застосуванням вогнепальної зброї, які спричинили загибель потерпілого.

Читайте також:

Лозінському не будуть висунуті обвинувачення у вбивстві

Лозінський сидить разом з Пукачем і Полюховичем

Генпрокуратура: Лозінський свідчив, поки не втомився

Лозінський не визнав свою провину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: