Лозінському залишили 26 гектарів землі

Кіровоградська облрада не знайшла порушень при передачі 26 гектарів мисливських угідь господарству Лозінського.

Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на рішення ради надати ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське", підконтрольному  Віктору Лозінському, оголошеному в розшук, 26 га мисливських угідь.

Рішення було прийнято на 25 сесії ради 24 липня.
За рішення про відхилення протесту проголосувало 56 із 68 зареєстрованих у сесійній залі.

Водночас рішення передбачає, що, з огляду на рішення державної екологічної інспекції про тимчасову заборонену (зупинення) спеціального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь ТОВ МГ "Голованівське", облдержадміністрація спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства надасть пропозиції щодо подальшого використання мисливських угідь, які надані в користування ТОВ МГ "Голованівське".

Заступник прокурора області Леонід Лахтюк під час виступу на сесії зазначив, що протест винесено після перевірки документів, які були підготовлені Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, а також подання ОДА на сесію облради.

За його словами, під час перевірки виявлено низку порушень законодавства, зокрема, відсутні погодження на передачу в користування Ульяновської та Голованівської райдержадміністрацій, як власників державних земель, які не перебувають в межах сільських та селищних рад, відсутні більшість погоджень власників та користувачів земельних ділянок (паїв).

Відповідаючи на питання депутатів щодо того, чому перевірки проведені лише зараз, заступник прокурора області зазначив, що отримане прокуратурою рішення №424 не містило порушень, до того ж, жодного звернення депутатів до прокуратури з цього приводу не було.

Тому лише після відомих подій в угіддях а також після перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства користувачем мисливських угідь ТОВ МГ "Голованівське" на вимогу ГПУ ретельні перевірки документації проведено і винесено протест.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь, наданих в користування ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське", в результаті зіткнення з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, районним прокурором Євгенієм Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув Валерій Олійник.

15 липня прес-служба Генпрокуратури повідомила про виявлення грубих порушень при передачі в користування ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське" 26,4 тис. гектарів мисливських угідь.

Генпрокуратура подала до Господарського суду Києва позов про визнання незаконним і відміну вирішення Кіровоградської обради і договору про умови ведення мисливського господарства з ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське".

У пункті 2 рішення Кіровоградської обради сказано: "Надати мисливські угіддя загальною площею 26400 га у користування строком на 15 років товариству з обмеженою відповідальністю “Мисливське господарство “Голованівське” з правом ведення мисливського господарства і користування тваринним світом у межах сільських та селищної ради, зазначених у додатку".

Читайте також:

ГПУ: У справі Лозінського помітний прогрес

Депутат, який прийшов замість Лозінського, присягнув з ложі суддів

Лозінський ухилився від двох засідок в Нікополі

"Регіонал" вигадав інформацію про перебування Лозінського в Придністров'ї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: