Луценка обурили прокурори, які розголошують його діагноз

На думку Луценка, саме прокуратура замовляла додаткове обстеження його стану здоров’я, про що свідчить те, що прокурори цитували частину його діагнозу у суді.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що прокуратура незаконним шляхом здобула результати його обстеження і розголошує його діагноз у суді. Про це він заявив на судовому засіданні у вівторок.

На думку Луценка, саме прокуратура замовляла додаткове обстеження його стану здоров’я, про що свідчить те, що прокурори цитували частину його діагнозу у суді.

Він зазначив, що дані документи є секретними та поцікавився, звідки їх могли взяти прокурори. "Тепер я хочу побачити, на чому ґрунтується ця гоп-компанія", - сказав Луценко, підкресливши, що документи з його діагнозу є секретними і зберігаються у СІЗО.

"Я хочу дізнатися, чому прокурор не надає документи про стан мого здоров’я? Як я можу коментувати тут черговий маразм прокуратури, якщо я не знаю, на чому це ґрунтується?", - обурився він.

Також Луценко зауважив, що цитування його діагнозу під час судового засідання є злочином. "Вони розуміють це судячи з того, як ці мишки затихли", - сказав він.

У свою чергу дружина Луценка Ірина звернулася до прокурорів: "Пацани, давайте докази. Ми показували документи, а ви?"

Крім того Луценко зазначив, що його діагнози з кожним обстеженням стають "все кращими і кращими". За його словами, таким чином Лук’янівське СІЗО може "підірвати бізнес" таких лікувальних центрів, як Баден-Баден, Карлові Вари і Трускавець.

"Єдине: падлюк-прокурорів на всіх не вистачить, а це обов’язково входить в лікування. Але в цьому допоможе Верховна рада, яка на наступний рік хоче збільшити фінансування прокуратури на 50%. Це все для профілактики і лікування печінок наших громадян і гостей країни", - сказав екс-міністр.

Зазначимо, на сьогоднішньому засіданні адвокат Луценка Олексій Баганець заявив клопотання про зміну запобіжного заходу. Він повідомив, що 20 вересня в слідчому ізоляторі комісія МОЗ констатувала у Луценка ряд захворювань, серед яких "жирова хвороба печінки".

За словами Баганця, комісія не спростувала раніше поставлений діагноз "цироз печінки", однак і не змогла його підтвердити, оскільки необхідні додаткові аналізи.

У свою чергу представники прокуратури сказали, що немає підстав для зміни запобіжного заходу.

Нагадаємо, як повідомлялося 22 вересня, комісія Мінохорони здоров'я за результатами медичного огляду Луценка визнала задовільним стан його здоров'я.

Читайте також:

Луценко в автозаку розважав Тимошенко анекдотами про блондинок

Луценко у вишиванці заважає депутатам натискати кнопки

Вища рада юстиції оцінить суддів Тимошенко і Луценка лише після вироків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: