Луценка примусово годують і присилають до нього логопеда

За словами дружини Луценка, його годують білою смердючою рідиною, ще й прислали логопеда, щоб виправити вимову.

Працівники Лук'янівського слідчого ізолятора з 1 травня застосовують до Юрія Луценка процедуру примусового годування. Крім того, після початку  голодування ув'язненого почали щодня відвідувати різні лікарі, зокрема – логопед, який хотів виправити вимову екс-міністра.

Про це заявила дружина Луценка Ірина, яка відвідувала чоловіка у слідчому ізоляторі.

За її словами, примусове годування є нічим іншим, як катуванням, а заяви Генпрокуратури, що він вживає їжу добровільно — брехнею.

Дружина Луценка переповіла з його слів, що для примусового годування використовується "біла рідина, що смердить за метр", яку Генпрокуратура в своїх повідомленнях чомусь називає "поживною калорійною сумішшю".

Дружина також зазначила, що Луценко за час перебування в слідчому ізоляторі втратив 14 кг ваги, а внаслідок голодування стан його здоров'я значно погіршився: тиск почав "скакати" від "90 на 40" до "130 на 110", а, крім того, в крові Луценка зараз дуже високий вміст ацетону, що буває у голодувальників на 8-ий день цієї процедури.

"Це — дуже важкий показник, він буває у тих, хто дійсно голодує. Тому всі заяви представників Партії регіонів, які назвали голодування мого чоловіка клоунадою, є безвідповідальною балаканиною людей, не здатних на серйозні вчинки заради захисту своїх прав", - сказала Ірина.

Щодо відвідин лікарів, дружина Луценка заявила: "Юра казав, що до нього приходили жіночка-стоматолог і логопед. Останньому він зауважив, що йому вже більше 40 років і у вимові щось міняти трохи запізно", - сказала вона.

"Зі слів лікарів, вони неодноразово спостерігали за тими, хто голодує, але у випадку з Луценком визнають, що вперше бачать, як людині вдається в такому важкому стані зберігати оптимізм і бійцівських характер", - додала дружина екс-міністра.

Водночас брат Луценка Сергій, посилаючись на інформацію адвокатів, які у середу відвідували в СІЗО свого підзахисного, також підтвердив, що його намагаються насильно годувати.

Також він підтвердив інформацію Генпрокуратури про те, що його брата не переводили в іншу камеру, але, згідно з внутрішніми інструкціями слідчого ізолятора, у зв'язку з оголошенням однією особою голодування, з цієї камери двох осіб, яких раніше утримували разом з Луценком, переведено до інших камер.

Як відомо, у середу Генпрокуратура заявила, що Луценка не переводили до одиночної камери і що з 1 травня 2011 року Луценко "добровільно приймає поживну калорійну суміш".

Читайте також:

Тюремні лікарі оцінили стан Луценка як задовільний

Луценко письмово відмовився від їжі, але пити не припинить

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: