Луценка возили на обстеження, його стан задовільний

Переконують, що стан здоров'я екс-міністра у задовільному стані

Екс-міністра МВС Юрія Луценка в п'ятницю знову обстежували в Київському міському консультативно-діагностичному центрі.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, 15 вересня підсудному була проведена процедура ультразвукового обстеження з доплерографією і комп'ютерна томографія органів черевної порожнини. У п'ятницю, 16 вересня, Луценко зробили відеоезофагогастродуоденоскопію з біопсією слизової оболонки шлунка.

"Після отримання результатів усіх досліджень, рекомендованих Міністерством охорони здоров'я України, буде зроблено висновок щодо діагнозу Луценка. Зараз стан здоров'я Луценка медичними працівниками визначається як задовільний. Він продовжує перебувати під наглядом медперсоналу Київського СІЗО", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, Печерський районний суд 13 вересня дозволив медичне обстеження колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за межами Київського слідчого ізолятора №13 (Лук'янівського СІЗО).

Юрій Луценко перебуває у СІЗО з грудня 2010 року. Його звинувачують у зловживанні владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія.

Дружина Луценка Ірина 1 вересня заявила, що у її чоловіка виявлений цироз печінки.

Читайте також:

ЗМІ: Луценка таємно вивезли із СІЗО до лікарні

Здоров'я Тимошенко і Луценка в один день різко погіршилося

Здоров'я Луценка різко погіршилося

Луценко боїться не дожити до виходу з тюрми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: