Луценка таємно вивозили з СІЗО, щоб зробити томографію

Висновки про стан екс-міністра робитимуть після отримання всіх результатів

Сьогодні, 15 вересня 2011 року, згідно дозволу Печерського районного суду м. Києва Юрія Луценка було вивезено до Київського міського діагностичного центру для проведення фахівцями Міністерства охорони здоров'я колегіального дообстеження стану його здоров'я, повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Згідно повідомлення, Луценко пройшов процедуру ультразвукового обстеження та комп'ютерну томографію органів черевної порожнини.

Після отримання всіх результатів обстеження, рекомендованих комісією МОЗ України, будуть зроблені висновки щодо діагнозу пацієнта.

Наразі стан здоров'я Луценка, за словами представників пенітенціарної служби, медичними працівниками визначається як задовільний. Він продовжує перебувати під наглядом медперсоналу Київського СІЗО.

Нагадаємо, Печерський районний суд 13 вересня дозволив медичне обстеження колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за межами Київського слідчого ізолятора №13 (Лук'янівського СІЗО).

Юрій Луценко перебуває у СІЗО з грудня 2010 року. Його звинувачують у зловживанні владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія.

Читайте також:

ЗМІ: Луценка таємно вивезли із СІЗО до лікарні

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Охоронці Луценка заперечують, що стан його здоров'я критичний

Здоров'я Луценка різко погіршилося

Партія Ющенка боїться, що Луценко помре до кінця суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: