Луценка вигнали із зали суду

Коли прокурор почав оголошувати обвинувальний висновок, Луценко почав паралельно робити свою заяву. Після цього суддя видалив його з залу засідань за порушення порядку.

Суд видалив екс-главу МВС Юрія Луценка з зали суду за порушення порядку. Як повідомляється, суддя Сергій Вовк ухвалив таке рішення після того, як Луценко зажадав оголосити свою заяву.

Суддя відмовив Луценку у виголошенні заяви і сказав, що Луценко зможе це зробити після оголошення обвинувального висновку. Натомість Луценко заявив, що суддя обмежує його права.

"Я розумію, що вам нагадали про кримінальну справу, порушену проти вас у Харкові. Я маю право робити заяву у будь-який момент", - зазначив він.

Коли прокурор почав оголошувати обвинувальний висновок, Луценко почав паралельно робити свою заяву. В ній він заявив про постійне, на його думку, нехтування судом його правами.

"Мені було відмовлено в зміни запобіжного заходу, допуску захисника, заміні судді, висвітленні судового процесу у ЗМІ", - сказав Луценко. Після цього суддя видалив його з залу засідань.

"Добре, дякую. Нехай прокурор без мене зачитує свій маразм", - заявив Луценко.

Нагадаємо, у четвер, 14 липня, продовжилось судове засідання у справі Юрія Луценка.

Як відомо, Луценко інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, та зловживання владою, вчинене працівником правоохоронного органу.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посаді міністра МВС оцінюють в 970 тис.грн.

Читайте також:

Луценко назвав прокурора "Геббельсом хе...вим"

Луценку інкримінують покращення свого іміджу за державні гроші

Водій Луценка госпіталізований у передінфарктному стані

Оприлюднено деталі обвинувачення у справі Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: