Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко анонсував, що керівників спецоперації в Княжичах звинуватять у дуже тяжких злочинах

Слідство перебуває на фінальній стадії.

Слідство вже з'ясувало всі деталі спецоперації в селі Княжичі Броварського району Київської області. Нагадаємо, 4 грудня 2016 року там загинули п'ятеро правоохоронців унаслідок перестрілки між бійцями КОРДу, копами-розвідниками й співробітниками Державної служби охорони. До відповідальності притягнуть не лише працівники охорони, а й керівництво поліцейської розвідки. Керівників спецоперації звинуватять у дуже тяжких злочинах. Адже їхня службова недбалість призвела до особливо тяжких наслідків – загибелі людей.

Про це в ефірі телеканалу ZIK сказав генпрокурор Юрій Луценко.

"Слідством встановлено, що поліцейська розвідка знала про пограбування будинку в Княжичах. Натомість, від керівництва працівники розвідки отримали вказівку не вживати жодних запобіжних заходів. Тоді грабіжники машиною доїхали до Києва, де на АЗС змінили автомобіль, а вже через деякий час туди приїхала поліція й затримала чотирьох людей із сумкою. Натомість, до відділку поліції доправили лише трьох осіб і без цієї ж сумки. Також слідством встановлено, що пізніше до пограбованого будинку під'їхала машина поліцейської охорони, працівники якої викрали елітний алкоголь з житлового будинку", - розповів Луценко.

Генпрокурор уточнив, що експертиза чітко встановила, що першим вистрілив один із працівників поліції охорони. Цей постріл і став сигнальним.

"Ця справа характеризує структурний хаос у поліції. Попри те, що нині ще тривають важливі експертизи по стрілянині у Княжичах, я з впевненістю можу сказати, що керівники спецоперації, яке безпосередньо було присутнє на місці стрілянини, будуть звинувачені в дуже тяжких злочинах. Тому й моральну відповідальність має понести саме керівник спецоперації. А нині я гарантую, що ці справи будуть передані в суди. Але, яким буде рішення суду, від мене не залежить",– зазначив Луценко.

Нагадаємо, слідчий експеримент у Княжичах відкрив жахливі подробиці перестрілки силовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції