Луценко із СІЗО лякає Януковича собакою Баскервілів

За словами Луценка, він розуміє, що може сісти у в'язницю на найближчі кілька років. Свою політичну перспективу екс-міністр прогнозувати не береться.

Екс-глава МВС Юрій Луценко стверджує, що рік Віктора Януковича при владі був "роком брехні, насильства і грабунку, недбало замаскованих імітацією реформ".

"Хотілося б передати йому (Януковичу - ред.), що, приймаючи рішення, які вбивають життя людей і країни, він повинен пам'ятати, що, коли Муму виплила і вижила, вона стала собакою Баскервілів", - заявив Луценко в інтерв'ю виданню "Коммерсант-Украина".

Відповідаючи на запитання, яким він бачить своє політичне майбутнє після виходу з СІЗО, Луценко сказав: "І в СІЗО, і на волі я залишуся Луценком, якого і ви, і багато українців знають. Незалежно від місця перебування я відкрито говоритиму про те, що відбувається в країні, віритиму у свої ідеали".

"Щодо політичної перспективи - не знаю. Думаю, що зараз не час політичних проектів, зараз час індивідуальної боротьби. Головне зараз - не опустити руки, не перейти на сторону зла, яке святкує перемогу", - додав політик.

За словами Луценка, він розуміє, що може сісти у в'язницю на найближчі кілька років. "У країні криміналу, що переміг, міністр внутрішніх справ, який не грав в піддавки, має апріорі бути готовим до в'язниці", - зазначив він.

Як відомо, Юрія Луценка обвинувачують у тому, що він підписав наказ на виплату допомоги своєму водієві та на отримання ним квартири, у перевищенні службових повноважень у справі про отруєння Віктора Ющенка та про нанесення збитків державі гучним святкуванням Дня міліції.

Читайте також:

Луценко: мене карають за пережитий нинішньою бандократією страх

Луценко із СІЗО закликав вимкнути "бидлячий шансон" і читати Андруховича

Верховна рада може звільнити Луценка з-під арешту

Керівництво СІЗО спростувало інформацію, що Луценку заборонили писати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: