Луценко із СІЗО закликав вимкнути "бидлячий шансон" і читати Андруховича

Луценко написав уже другого листа із СІЗО, де пояснив, яким чином необхідно рятувати свої душі: вимикати зомбоящик та сідати за книжки.

Екс-глава МВС Юрій Луценко написав чергового листа з СІЗО, у якому розкритикував сучасне телебачення і музику – бидлячий шансон, а також закликав читати книжки. Про це повідомили в прес-службі "Народної самооборони".

"Врятуйте наші душі - вимкніть зомбоящик, візьміть книжки Андруховича, Забужко, Костенко, Загребельного, Іваничука, Дзюби, Грабовського, Шкляра, Мушкетика, Шахід-Горського, Вінграновського, Стуса", - пише Луценко.

"Вимкніть бидлячий шансон в авто і на роботі. Полікуйтеся Квіткою Цісик, "Піккардійською Терцією", Івасюком, Чубаєм", - закликав політик у листі.

На думку Луценка, в сучасній Україні "дуже важливо залишитися не лише культурною людиною, а й українцем".

"Стовідсотково права Ліна Костенко: "У нас тепер така свобода, як сміттєпровід прорвало. Свобода хамства, свобода невігластва, свобода ненависті до України. Все, що є низинного і ворожого, гріється під сонцем нашої демократії. Україною правлять люди, які її не люблять і яка їм чужа", - написав екс-глава МВС.

Луценко також зазначив, що після минулих виборів, "коли розчарування і безнадія захопила суспільство", його "двічі врятували книжки".

Нагадаємо, раніше дружина Юрія Луценка Ірина заявила, що правоохоронці заборонили їй передавати чоловікові в СІЗО твори російського письменника Олександра Солженіцина.

Читайте також:

 Адвокат: проти Луценка можна порушити ще 50 справ

 Луценко в СІЗО вчить в'язнів української і скаржиться на тещу

Тимошенко заявила, що над Луценком знущалися: "я чула, як Юра кричав"


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: