Луценко: повернення кучмізму підірве Україну

Екс-глава МВС Юрій Луценко вважає, що в Україну повертається "кучмізм" і якщо цей курс не зміниться, то "країна вибухне".

В Україну повертається кучмізм. І рано чи пізно, це призведе до того, що країна вибухне. Таку думку висловив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Те, що сьогодні, фактично, вільні від переслідування з боку правоохоронних органів і Бакай, і Боделан, і Білоконь і безліч інших діячів - це новий сигнал. Кучма чітко його сформулював, коли після перемоги Януковича сказав:" Я радий, що все повертається ". Дійсно, кучмізм повертається", - сказав Луценко.

За словами Луценка, ці люди з точки зору нинішньої влади невинно постраждалі, "тому що вони робили все те, що робила їх гоп-компанія, вони всі разом душили країну з точки зору політики і ділили її між собою.

"Це ж дійсно нахабство з боку помаранчевих "беззаконня". Тепер, нарешті, все повертається. Головне пам'ятати про те, що абсолютно всі узгоджується в одному кабінеті, як і при Кучмі. І все буде в порядку ", - додав він.

Ексглава МВС також зазначив, що такий шлях - це шлях до чергової економічної стагнації і передреволюційної політичної ситуації.

"І рано чи пізно, якщо цей курс не зміниться, країна вибухне. Побудувати тут російську модель мовчазної згоди з пограбуванням країни заради порядку не вдасться", - зауважив Луценко.

Політик резюмував, що країна, яка мріє про порядок, може відразу йти в тюрму - там найбільший порядок.

"А наша країна мріє про свободу в ім'я демократії та процвітання - це дещо інше поняття, ніж сьогодні в РФ або в оточенні Януковича", - додав він.

Читайте також:

Бійка Шуфрича з Луценком. Відео

Луценко розповів, як новообраний депутат від ПР напився і побив сусіда

Луценко: Підписавши Харківський пакт, Янукович оголосив війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: