Луценко: Льовочкін і Фірташ хочуть змістити Азарова

Лідер "Народної самооборони" впевнений, що в оточенні Януковича є люди, які мають на меті захоплення ключових посад у державі. Це "денаціональне, агресивне чужацьке угруповання Льовочкін-Фірташ".

Колишній міністр внутрішніх справ України, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко стверджує, що глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін та бізнесмен Дмитро Фірташ прагнуть захопити ключові посади у державі.

"Є ряд тенденцій, які турбують мене ще більше, ніж те, що Янукович є президентом", - зазначив він.

"Навколо Януковича створилося денаціональне, агресивне чужацьке угруповання Льовочкін-Фірташ, яке повністю керує усіма адміністративними структурами в Україні. Ця група протиставляє себе політичним, економічним елітам як заходу, центру, так і сходу. Мета - захопити посади прем'єр-міністра, міністра внутрішніх справ та генерального прокурора", - сказав Луценко.

Він додав, що в нього є інформація про те, що це станеться одразу після місцевих виборів 31 жовтня. "І є навіть уже певні прізвища", - сказав Луценко.

На його думку, унеможливленням такого перебігу подій може стати проведення круглого столу влади й опозиції, а в іншому випадку Україну може очікувати національний спротив. "Звичайно, я хочу, щоб країна пішла по першому варіанту", - зазначив лідер "Народної самооборони".

Нагадаємо, що голова Верховної ради Володимир Литвин спрогнозував подальші кадрові перестановки в уряді після набуття чинності закону про Кабінет міністрів.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент звільнив Віктора Слауту з посади віце-прем'єра з питань агропромислового комплексу і призначив його своїм радником. Крім того, був звільнений віце-прем'єр із силових питань Володимир Сівкович. Він отримав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Читайте також:

Янукович: український народ скоро дізнається правду про своїх "героїв"

Луценко вважає побоїще на фестивалі Гайдамака.UA "залякуванням всіх украіномислячих"

Льовочкін захистив фонд Сороса від СБУ

Фірташ зберіг контроль над експортом української електроенергії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: