Луценко написав листа про своє життя у СІЗО

Лідер "Народної самооборони" написав листа, у якому розповів про місяць перебування у СІЗО і розкритикував ГПУ.

"Народна самооборона" оприлюднила лист лідера партії Юрія Луценка. Як відомо, 27 січня досудове слідство по його справі завершено. Колишній міністр розпочинає ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

У листі Луценко описує місяць свого перебування у СІЗО після його арешту. За його словами, за цей час йому не надали для ознайомлення жодної сторінки матеріалів справи, "не провели жодної слідчої дії по цій кримінальній справі".

Також він наголошує, що "справа про водія" не є кримінальною, а суто політичною. Для арешту Луценка, як він зазначає, йому інкримінувалося: невизнання своєї вини, відмова давати свідчення та вже у суді його звинуватили у публічних коментарях й інтерв'ю.

Екс-глава МВС засудив допит Генпрокуратурою його 20-річного сина Олександра, якому "намагаються пришити погрози на адресу слідчого під час засідання суду 20 днів тому".

Окрім справи про водія Луценко зазначив, що його звинуватили у "незаконному відзначенні Дня міліції у 2008 та 2009 роках".

"Міністр внутрішніх справ, який підписав План та розпорядження про проведення урочистих заходів до Дня міліції, "злочинно запланував" виступи Верховного головнокомандувача - президента країни, прем'єр-міністра та голови Верховної ради України, які підбили підсумки роботи МВС, поставили нові завдання та нагородили державними та відомчими нагородами. Чому? Бо, виявляється, у жовтні 2008 року Постановою КМ були обмежені святкові заходи", - додав він.

"Дай покази, що наказ святкувати віддала Тимошенко і ти залишишся свідком", - йдеться у листі.

В той же час Луценко заявив, що йому "плювати на кримінальні справи, що порушені проти нього".

Як відомо, Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Луценка 2 листопада. Екс-міністра внутрішніх справ звинувачують у призначенні високої пенсії та підвищенні по службі його водія Леоніда Приступлюка.

26 грудня Луценка затримали за звинуваченнями по епізоду у справі про отруєння Ющенка. 27 грудня Печерський районний суд ухвалив рішення заарештувати Луценка на два місяці. Зараз на Луценка завели третю справу за свято для міліції.

27 січня досудове слідство по справі Юрія Луценка завершено. Колишній міністр розпочинає знайомитись з матеріалами кримінальної справи і чекати на суд.

Читайте також:

Розслідування справи Луценка завершено: на черзі суд

Проти Луценка порушили третю справу

Генпрокуратура не знає, чому Луценко кричить на допитах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: