Луценко направив до ГПУ заяву з обвинуваченнями судді у скоєнні злочину

До ГПУ передали заяву Луценка про скоєння злочину суддею, який розглядає його справу в суді.

 Печерський районний суд сьогодні на засіданні ухвалив рішення про направлення до Генеральної прокуратури України заяви екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про скоєння злочину суддею Сергієм Вовком, який головує у судовому засіданні з розгляду кримінальної справи колишнього міністра внутрішніх справ.

 Відповідне рішення оголосив суддя Вовк, мотивуючи тим, що ця заява не належить до компетенції суду.

написав заяву про скоєння злочину суддею Вовком, який умисно ігнорує мої права. Це для них щось нове. Раніше ніколи людина за грантами не писала заяви про скоєння злочину суддею", - сказав у коментарі журналістам Луценко.

У свою чергу, його адвокат Ігор Фомін зазначив, що сьогодні захист екс-міністра акцентував свої дії на тому, що починаючи з попереднього судового розгляду, суддею порушуються права його підзахисного. "Права порушуються, починаючи з факту призначення розгляду цієї справи, з порушення процедури, передбаченої законом, абсолютно необґрунтованими, немотивованими рішеннями суду щодо обрання запобіжного заходу. Справа потрапила в суд без відповіді на клопотання адвоката з вимогою закриття кримінальної справи. Це безперечна підстава для того, щоб справу з попереднього розгляду повернути знову в Генеральну прокуратуру", - пояснив він.

Як повідомлялось, раніше Юрій Луценко повідомив журналістам, що суддя Вовк особисто зацікавлений у тому, щоб обвинуватити Луценка в інкримінованих йому злочинах як помсту за порушення кримінальної справи проти цього судді за підозрою в підробці й використанні підробленого рішення суду, викраденні цивільної справи й шахрайському заволодінні земельною ділянкою площею 70 га за матеріалами Міністерства внутрішніх справ, яке Луценко очолював.

Читайте також:

Суд над Луценком перенесли на вимогу його адвокатів

Луценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

Справа Тимошенко може потрапити до судді, що "спеціалізується" на справах проти опозиції

Правозахисники: в Україні з правами людини зовсім погано

ВідеоСуд над Луценком: адвокати вимагають замінити суддів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: