Луценко найме адвокатом колишнього заступника генпрокурора

Вибір на користь кандидатури Олексія Баганця друзі Луценка пояснюють його знайомством з міністром, а також впливом у системі прокуратури, який він зберіг.

Адвокатом Юрія Луценка при розгляді його справи по суті може стати колишній заступник генпрокурора Олексій Баганець.

Як повідомили джерела в оточенні Луценка, Баганець зараз має приватну юридичну практику. Вибір на користь Баганця друзі Луценка пояснюють його знайомством з міністром, а також впливом у системі прокуратури, який він зберіг.

Як відомо, після Помаранчевої революції Баганець був заступником генпрокурора і керував прокуратурою Донецької області. 11 липня 2005 року Баганець порушив кримінальну справу за фактом службової підробки, яка стосувалася зняття судимостей з Януковича.

Баганець втратив свою посаду прокурора Донецької області після того, як на ній поновився рішенням суду попередній прокурор Донецької області.

Справа за фактом службової підробки, яка стосувалася зняття судимостей з Януковича, не дійшла до суду з урахуванням "закінчення термінів притягнення до кримінальної відповідальності".

Останні роки Баганець керував Львівською обласною прокуратурою, звідки звільнився влітку 2010 року після конфлікту з місцевою пресою. У 2000-му році Баганець рішенням генпрокурора Потебеньком був призначений куратором слідства у справі Гонгадзе, але жодних результатів він не здобув.

Як відомо, Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і наразі перебуває у Лук’янівському СІЗО. Екс-главу МВС звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі, за трьома епізодами.

Читайте також:

Луценко "голодує" з борщем та м’ясом, а рідні йому носять передачі

Луценко назвав справу проти себе маразмом

Дружина Луценка: до чоловіка в СІЗО не пускають лікарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: