Луценко не захотів ділитися з лікарями своєю печінкою

Стан здоров'я ув'язненого медики називають задовільним.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко відмовився від проведення біопсії печінки, повідомили в прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Згідно з повідомленням, в середу, 28 вересня, екс-міністр МВС Юрій Луценко під час огляду медпрацівниками МОЗ спільно з медперсоналом Київського СІЗО письмово відмовився від проведення біопсії печінки, яка була рекомендована розширеної комісією МОЗ 20 вересня.

23 і 26 вересня в лабораторіях Міністерства охорони здоров'я були проведені дослідження крові Луценка. У середу екс-міністр був повторно оглянутий лікарем-гематологом.

"Враховуючи результати останніх обстежень, станом на 28 вересня захворювання системи крові у Луценка не виявлено. Стан здоров'я ув'язненого членами комісії визнано задовільним. Він продовжує отримувати лікування в межах Київського СІЗО, призначене раніше МОЗ України", - наголошується в повідомленні.

Довідка: Біопсія печінки - вилучення фрагмента (біоптату) печінкової тканини з живого організму зазвичай з метою встановлення або уточнення діагнозу захворювання шляхом подальшого патогістологічного дослідження або виділення вірусу, рідше - для біологічних експериментів, наприклад, культивування печінкових клітин.

Нагадаємо, у вівторок Печерський райсуд Києва у черговий раз відмовився звільнити Луценка з-під арешту. Луценко розповідав, як йому важко в СІЗО. У нього чотири рази брали кров, його чотири рази зважували і чотири рази обстежували стетоскопом.

Читайте також:

Луценко в СІЗО боїться підчепити ВІЛ, СНІД або туберкульоз

Свідок у справі Луценка відмовився від своїх свідчень

Через діагноз Луценка прокурори пересварились з його адвокатами

Луценко: Прокурори чекатимуть, поки я здохну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: