Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Екс-міністра Юрія Луценка вдарив по обличчю нинішній радник Могильова Констянтин Стогній за те, що той натякнув про "оральний контакт з міністром внутрішніх справ".

Радник міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова Костянтин Стогній вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко після ток-шоу "Шустер live".

Про це повідомив директор Департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Дмитро Андреєв.

За його словами, у першій частині програми обговорювалося питання діяльності органів внутрішніх справ.Після закінчення першої частини програми Стогній і Михайло Гуцалюк, який у 2006 році перебував першим на квартирному обліку, але у 2009 році став 66-м, через зміну колишнім керівництвом МВС наказу щодо виділення житла працівникам міліції, обговорювали питання можливості відновлення у черзі.

"Стогній з Гуцалюком виходили зі студії Савіка Шустера, і в момент, коли йшла розмова, як же можливо відновитися у цій черзі, колишній міністр внутрішніх справ пан Луценко сказав, що квартиру можна отримати, якщо... ну, скажімо так, зробити... оральний контакт з міністром внутрішніх справ", - сказав Андреєв.

"Після цього Стогній вдарив пана Луценка в обличчя. Була потасовка. Стогній попросив Луценка, якщо в нього є якісь претензії, викликати міліцію для з'ясування цього інциденту. Але Луценко відмовився це робити", - зазначив директор ДЗГ МВС.

При цьому він наголосив, що на сьогодні заяви з боку Луценка до органів внутрішніх справ не надходило, "але такий інцидент мав місце".

Нагадаємо, що у "Народній самообороні" також повідомили про ще одну бійку між Стогнієм і депутатом Юрієм Гримчаком.

Читайте також:

Депутат і радник міністра побилися після політичного ток-шоу

Генпрокуратура пообіцяла Луценку багато справ

Луценко: в Україні реанімують кримінальну систему "смотрящих"

Луценко не збирається тікати за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: