Луценко передав справи "санкційних" посадовців часів Януковича до військової прокуратури

Втім, Луценко не уточнив прізвищ екс-чиновників, справи яких направив до військпрокуратури.

Генпрокурор Юрій Луценко передав до військової прокуратури справи декількох посадовців часів Януковича, які включені до санкційного списку ЄС із Управління спецрозслідувань ГПУ. Про це розповів сам Луценко, пише "Громадське ТБ".

За його словами, від передав справи 4-5 чиновників, які "треба оперативно зробити частиною статті 255 владного ОЗУ (організованого злочинного угруповання - ред.) часів Януковича".

Втім, Луценко не назвав прізвища цих "санкційних" екс-чиновників.

Нагадаємо, новопризначений генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що поки не має готових резонансних справ стосовно народних депутатів або колишніх високопоставлених чиновників.

"Перша новина погана: жодної справи, яку зараз я можу з чистим серцем підписати і відправити на зняття недоторканності у Верховну Раду або стосовно колишніх високопосадовців, на народних депутатів, направити в суд, немає. Готових справ немає. Друга новина хороша – матеріалів багато", - сказав Луценко.

При цьому генпрокурор заявив, що у відомстві знаходяться багато справ з політичних або бізнес-мотивів, які повинні бути закриті. Як приклад він навів справу стосовно спікера Верховної Ради Андрія Парубія, яка була відкрита у 2010 році і до цих пір знаходиться в ГПУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: