Луценко погодився приймати глюкозу, щоб особисто взяти участь у суді

За словами дружини екс-міністра, її чоловік несе повну відповідальність за свій стан здоров’я і усвідомлює всю загрозливу ситуацію.

Екс-голова МВС Юрій Луценко наполягає на особистій участі у судовому засіданні, яке має бути призначене Печерським судом наступного тижня. Для цього екс-міністр дозволив вводити йому через крапельниці амінокислоти і глюкозу, повідомила Ірина Луценко, яка відвідала в четвер чоловіка у лікарні.

"Луценко написав заяви на командира конвойного полку і головного лікаря київської лікарні швидкої допомоги із вимогою бути особисто присутнім на судовому засіданні", - сказала вона.

Ірина Луценко зазначила, що її чоловік несе повну відповідальність за свій стан здоров’я і усвідомлює всю загрозливу ситуацію. На сьогодні його стан залишається важким. Він не піднімається з ліжка, вага його знижується.

"У той же час чоловік намагається берегти сили, аби взяти особисту участь у судовому засіданні. Для цього він дозволив вводити йому через крапельниці амінокислоти, розріджену жирову емульсію і глюкозу, аби зупинити підвищення рівня ацетону в організмі", - повідомила Ірина Луценко.

Дружина екс-міністра зазначила, що, дякуючи усім небайдужим, Луценко не припиняє голодування, вживаючи лише воду.

Нагадаємо, лікарі знайшли в Луценка низку хвороб, зокрема, невропатолог днями зафіксував порушення функцій судин головного мозку. Також медики виявили запалення стравоходу, більше 20 ерозій та виразку дванадцятиперсної кишки, полікістоз жовчного міхура.

Читайте також:

Понад півсотні нардепів закликали Луценка припинити голодування

Справу Луценка передано в суд

Лікарі бояться, що не зможуть врятувати Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: