Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко покликав на закриту зустріч журналістку, чий телефон могла моніторити ГПУ

Генпрокурор нібито хоче пояснити, навіщо його відомству необхідна була інформація.

Головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталію Седлецьку покликали до генпрокурора на закриту зустріч. Про це журналістка написала в своєму Facebook.

Як повідомила Наталія, близько опівночі їй зателефонувала прес-секретар Луценка Лариса Сарган і запросила на 15:30 сьогодні, 5 вересня. Зустріч з очільником ГПУ пропонували закриту і без камер.

Однак Седлецьку така зустріч не влаштувала і вона зустрічно запросила генпрокурора в той самий час до прямого ефіру.

"Мовляв, мої смс не цікавлять, а тільки пересування та місцеперебування телефону (що, звісно, найцінніше з усього переліку витребуваної в оператора інформації). Не вибачитись. Не визнати, що це надмірність, яку скасують. Що це самоуправство слідчого, якого покарають. А пояснити, що інакше як вивчити мої маршрути за 17 місяців, вони зібрати докази про один день не могли. Ми проти кулуарщини", - пише Седлецька.

Вчора близько опівночі мені зателефонувала прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган. Повідомила, що Генпрокурор...

Опубліковано Natalie Sedletska Середа, 5 вересня 2018 р.

За переконанням журналістки, у справі, яка отримала такий резонанс, пояснення ГПУ мають пролунати публічно.

Нагадаємо, у вівторок Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода заявило про те, що суд дав Генпрокуратурі право на доступ до інформації (SMS, дзвінків та місцезнаходження) з телефону Седлецької протягом 17 місяців.

Програма "Схеми" розслідує діяльність українських топ-чиновників. Серед їхніх останніх викривних матеріалів - купівля манівцями телеканалу Медведчуком, викриття нерухомості в США на півмільйона доларів у голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, повідомлення про перемовини Ситника та Порошенка у маєтку президента. Крім того це видання розповідало про відпочинок родини генпрокурора за 50 тисяч євро. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції