Луценко порівняв Януковича з нечистою силою

За словами Луценка, всі, хто забув методи команди Януковича в 2004 році, хто повірив у казки про демократичне переродження ПР – упіймали облизня.

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко вважає місцеві вибори, що відбулися 31 жовтня, найбруднішими за часи незалежності. Він назвав команду президента Віктора Януковича "нечистою силою".

"У день Хелловіна Україна перевела назад не лише стрілки годинника, але і політичної епохи. Ми – знову у 1999 році, з нечистою силою у державного керма", - заявив Луценко.

"Всі, хто забув методи команди Януковича в 2004 році, хто повірив у казки про демократичне переродження ПР – упіймали облизня", - зазначив політик.

Луценко заявив, що створення партійних клонів, неконтрольований випуск гігантської кількості зайвих бюлетенів, тотальний контроль влади над виборчими комісіями, масове фальсифікування через голосування на дому не дозволяє визнати вибори вільними та демократичними.
На його переконання, опозиції необхідно знову, як у 2002 та 2004-му, вчитися перемагати навіть у таких умовах.

"Для цього варто засвоїти головні уроки: люди підтримують сильних, ігри "великих вождів" дрібних партій (у першу чергу із НУ-НС) нікого не цікавлять; перемогу здобувають яскраві місцеві лідери (як-то екс-губернатор Харківщини Аваков), а не емісари партійного центру чи навіть сумлінні, проте маловідомі партапаратчики; епоха гасел, білбордів та безмежної віри до вождів – позаду, людей все більше цікавить реальна позиція. Добра новина - як і у 2007-му, так і зараз зрада карається (тоді – СПУ, зараз "НУ", Народна партія Литвина, "Сильна Україна" Тигіпка)", - зазначив Луценко.

"ПР, попри скажений адмінресурс та фальсифікації, так і не змогла взяти 50+1% голосів українців. Навпаки - проти неї більшість країни. А отже справжня опозиція має шанс!" – додав він.

Зазначимо, Юрій Луценко передрік поразку опозиції на місцевих виборах 31 жовтня. "На цих виборах у нас є два завдання. По-перше, дати сигнали в Київ, що нас не влаштовує політика Партії регіонів і що ми не здалися. І, по-друге, треба підтримати ті політичні сили, які не заграють з режимом та відповідально поводилися під час президентських виборів", - наголосив він.

Читайте також:

Луценко: ці вибори опозиція програє

Луценко втратив ілюзії щодо Тимошенко

Луценку загрожує 8 років ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: