Луценко пояснив, чим Тимошенко краще за Януковича

Юрій Луценко наголосив, що Тимошенко вдавалося позитивно об'єднувати країну набагато краще, ніж Віктору Януковичу.

При Юлії Тимошенко Україна отримала би більшу можливість об'єднання країни, ніж при Вікторі Януковичі. Таку думку висловив екс-голова МВС Юрій Луценко.

"Я абсолютно впевнений, що після програшу лідер Партії регіонів пішов би на політичну пенсію, а його однопартійці в основному сконцентрувалися б навколо прем'єра Тігіпка", - зазначив Луценко.

Він також переконаний, що цінність ймовірного тандему Тимошенко-Тігіпка була в тому, що лідери Заходу і Сходу країни вперше не мали б зобов'язань мочити один одного.

"Два дніпропетровця, що говорять на одній мові, що пройшли схожі життєві школи, могли б будувати, а не просирати країну. На жаль, цей шанс було втрачено", - наголосив Луценко.

Як повідомлялося раніше, Тимошенко заявляла, що Янукович "об'єднує" країну своєю антинародною, антисоціальної політикою . Він "об'єднує" Схід і Захід, Південь і Північ, так як сьогодні люди одну і ту ж біду відчувають у кожному куточку нашої країни однаково.

Також, нагадаємо, згідно з результатми опитування, відносна більшість громадян (48,8%) в цілому не схвалюють діяльність Віктора Януковича на посту президента.

У свою чергу схвалюють діяльність президента 41,7% опитаних. Не змогли визначитися 9,5% респондентів.

Порівняно з травнем 2010 року в листопаді кількість тих, хто схвалює діяльність Януковича, впала на 19,6% (з 61,3% до 41,7%), а кількість тих, хто не схвалює його діяльність, виросла на 21% (з 27,8% до 48,8%).

Читайте також:

Тимошенко: Янукович антисоціальною політикою "об'єднує" Україну

Тимошенко покликала обурених підприємців іти на Януковича

Тимошенко вимагає негайних виборів мера Києва

Янукович заборонив нагороджувати Шевченківською премією твори про Голодомор

Більшість українців незадоволена Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: