Луценко про своє здоров'я: проблеми є, але все під контролем

Луценко знаходиться в палаті з ґратами на вікнах і дверях, де цілодобово чергують міліціонери і пильнують лікарі.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко наразі знаходиться в палаті лікарні швидкої допомоги з ґратами на вікнах і дверях, де цілодобово перебувають четверо міліціонерів, та знаходиться під контролем лікарів.

Про це сам Луценко розповів в інтерв'ю виданню Коммерсант-Україна.

За словами Луценка, на останньому засіданні суду в знак протесту проти незаконного рішення він оголосив голодування.

"З 22 по 30 квітня Генпрокуратура старанно не помічала цього. Її позиція була такою: голодування немає, тому що відсутня заява від адміністрації СІЗО, хоча ніякі закони такої заяви не передбачають. З часом ігнорувати все, що відбувається, їм ставало все важче", - пояснив Луценко.

Він відзначив, що 30 квітня його сусіди по камері, під протокол, підтвердили факт голодування. Зважування показало, що втратив 14 кг.

"До речі, зараз втрата ваги - 19,5 кг, а головне - обстеження показало наявність ацетону в крові. Після цього адміністрація оголосила мені своє рішення про примусове годування "сумішшю для голодуючих", призначеної для виведення ацетону з організму. Все це тривало три дні, і всі ці дні ГПУ віщала про те, що я їм ковбасу, пиріжки і чудову калорійну суміш", - заявив Луценко.

"На це цинічне зубоскальство і брехню я відповів відмовою від прийомів будь-яких сумішей, крапельниць та іншого. У результаті 8 травня мене перевели в санчастину, провели кілька консиліумів. Стан погіршувався", - додав Луценко.

За його словами, 10 травня, на 19-й день голодування, його завантажили в автозак і відвезли в лікарню швидкої медичної допомоги.

В оточенні десятка спецназівців у масках і ще двох десятків, що розмістилися в коридорах і по периметру лікарні його обстежив черговий лікар і відправив у палату. У цьому приміщенні, з ґратами на вікнах і дверях, де цілодобово перебувають четверо міліціонерів і знаходиться Луценко.

"Під конвоєм того ж спецназу проходжу обстеження. Є від цього користь - не доводиться стояти в черзі на процедури. Я не вважаю себе ні Сталіним, ані Брежнєвим, щоб публікувати в газетах комюніке про стан свого здоров'я. Проблеми є, але, спасибі лікарям, все під контролем. Крапельниці ставлять до глибокої ночі", - зазначив Луценко.

Нагадаємо, з 22 квітня Луценко голодує на знак протесту проти його утримання під вартою.

Читайте також:

Лікарі прописали Луценку апельсини: у його мозку не вистачає кисню

Пшонка відзвітує у Раді, чому Луценка утримують під вартою

Луценко виснажений і знесилений, але не втрачає почуття гумору

Лікарі поставили діагноз Луценку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: