Луценко продовжить голодування до суду

Дружина Луценка зазначила, що домовленості з боку правоохоронних органів не змусять її чоловіка припинити голодування.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не припинить голодування до суду. Про це заявила дружина екс-міністра Ірина Луценко.

Луценко зазначила, що домовленості з боку правоохоронних органів не змусять її чоловіка припинити голодування.

"Юра сказав: "Я особисто приймав рішення щодо голодування, і я буду приймати рішення, коли мені виходити з цього голодування. Я показав світу і народу України, що немає Генеральної прокуратури незаангажованої, тепер - питання суду", - сказала Луценко.

"Суд покаже, є у нас в Україні незалежний суд чи він також ангажований. Така його відповідь", - зазначила дружина екс-міністра.

Нагадаємо, 20 травня лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк повідомив, що сума, необхідна для звільнення під заставу екс-глави МВС Юрія Луценка, зібрана. Зараз юристи працюють над тим, щоб за відповідного рішення суду забезпечити перерахунок цих коштів.

Раніше 78 народних депутатів підписали звернення до суду з проханням негайного звільнення з-під варти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Луценко перебуває в СІЗО з 26 грудня 2010 року. Апеляційний суд Києва 22 квітня подовжив термін арешту Луценка до 26 травня, після чого екс-міністр заявив про намір з 22 квітня розпочати голодування.

10 травня голодуючого екс-главу МВС перевили з СІЗО в лікарню швидкої допомоги в Києві для проведення медичного обстеження в умовах стаціонару.

17 травня Генпрокуратура повідомила про передачу справи проти Луценка до Печерського райсуду Києва, оскільки напередодні закінчився термін ознайомлення з матеріалами справи, визначений судом. Попереднє слухання справи Луценка в суді призначене на 23 травня.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: