Луценко: Протистояння "москалів"  і "бандерівців" є прикриттям грабунку України

Юрій Луценко в листі з СІЗО зробив власні підсумки року президенства Януковича.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що перший рік перебування Віктора Януковича на посаді Президента України народ працював на купку найбільших власників державного майна.

Про це йдеться в переданому прес-службою партії "Народна самооборона" листі Луценка, направленому з СІЗО. У листі екс-міністр коментує свої враження від чотиригодинного виступу глави держави в телепроекті "Розмова з країною".

"Весь цей рік всі органи державної влади в режимі небувалої навіть до 2005 року консолідації працювали на купку найбільших власників, які вклали кошти в переможний бізнес-проект" Янукович - президент ", - зазначає Луценко.

Він переконаний, що "Янукович - лише верхівка айсберга олігархії, яка після помаранчевого стресу відновила своє всевладдя в Україні. Її мета - дограбувати країну, а надприбутки вивезти в офшорні зони для уникнення українських податків".

Саме через це, на думку Луценка, український бюджет порожній і не може забезпечити елементарних потреб населення і держави.

За словами екс-міністра, "нав'язане протистояння "москалів" Сходу і "бандерівців" Заходу є схемою прикриття грабунку і Сходу, і Заходу України".

"Саме звідси - зафіксоване всіма соціологічними службами подвійне падіння рейтингу президента за рік. Саме звідси зростання самоорганізації головних ворогів монопольної олігархії - вільних підприємців і україномислячих громадських об'єднань", - переконаний Луценко.

Як повідомлялось, європейські ЗМІ стверджують, що рік президентства Януковича - це сторінка, переписана з путінської книжки. Але Захід не втручається в його політику, оскільки втомився від України.

Британський часопис The Economist бачить мало підстав для святкування, і водночас вдосталь - для занепоєння, оскільки Україна за президенства Віктора Януковича уособлює собою тренд: "експансія на схід західноєвропейських цінностей, що мала місце в 90-х роках, змінилася на просування у західному напрямі пострадянської моделі".

Незважаючи на запевнення українських високопосадовців, що реформи в Україні вже набирають силу, британський журнал вважає, що насправді вже "очевидними є засилля бандитів та непотизм (кумівство - ред.)", в той час як реформам ще лише належить розпочатися.

Як відомо, 16 лютого Печерський районний суд Києва продовжив термін утримання Луценка під вартою до 26 квітня.

Нагадаємо, що Луценко був затриманий в кінці 2010 року підрозділом СБУ "Альфа" біля його будинку в Києві. Луценка звинувачують у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах, зловживанні службовим становищем і нецільовому використанні бюджетних коштів на святкування Дня міліції. Екс-міністра внутрішніх справ України утримують в Лук'янівському СІЗО. Всі 3 справи, заведені на Луценка, об'єднані в одну, а матеріали справи складають 48 томів.

Читайте також:

Європейські ЗМІ про рік Януковича: очевидними є засилля бандитів та кумівство

Рейтинг Януковича за рік упав удвічі

Російський експерт: Кремль впізнав у Януковичі раннього Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: