Луценко: регіонали боялися, що Януковичу підкинуть мертвих проституток

Екс-міністр розповів, що в Януковича "забагато відставних генералів у штабі", які придумують главі держави ворогів.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що оточення Віктора Януковича залякує главу держави, використовуючи його фобії у власних цілях. За словами Луценка, Януковича лякали, що в резиденцію "Межигір'я" вороги підкинуть мертвих повій.

"Януковича давно накручують на тему його безпеки. Це почалося ще після 2004 року. Якось я з ним зустрічався, коли він став прем’єром, він мені годинами розказував, як планувалося труп бомжа підкинути під його колеса, під колеса його сина, як нападали люди в масках на його помешкання, а їх відбивала охорона", - розповів екс-глава МВС.

На думку Луценка, в Януковича "забагато відставних генералів у штабі". "Вони собі шукають роботу і виправдання своєї присутності, а ще краще – закупок спецтехніки: рамок, скелерів і всякої різної фігні. Бо ж на цьому можна вкрасти", - пояснив він.

"Вигадали навіть таке, що начебто вбитих проституток хотіли перекинути через паркан у Межигір’я, де мешкає Янукович. На неофіційних зустрічах "регіонали" запитували мене, чи я справді дійшов до такої ницості. Я сказав: "Ви що, з глузду з’їхали? Де я вам візьму мертвих проституток?!" – зазначив Луценко.

Крім того, політик вважає, що Янукович у силу політичної приналежності до пострадянської політшколи відчуває, що чим більше охорони, тим більше помпезності, а отже, авторитету.

"От скажіть мені, навіщо, наприклад, було Кучмі, щоб вздовж дороги до його Фороса виставляли щонайменше дві тисячі солдатів внутрішніх військ у червоних беретах?! Що цей червоноголовець може зробити на триста метрів лісу, якщо в нього зброї нема?! Бо так раніше вчили, якщо влада страшна, потужна, навіть абсурдно потужна, то вона класна, правильна. А якщо починає на метро їздити, то погана, не поважають", - розповів колишній міністр.

Читайте також:

Луценко: Генпрокуратура грубо шиє мені справу

СБУ: загроза життю Януковича залишається

Януковича по дорозі на роботу будуть охороняти від ракетного удару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: