Луценко розказав, які авто дарували міліції при ньому і дорікнув Могильову за Cadillac

Луценко заявив, що коли він очолював міліцію, автомобілі від фізичних осіб "нам ніколи не надходили".

Лідер "Народної самооборони", екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не пригадує, щоб міліція отримувала автомобілі від фізичних осіб.

Так він прокоментував заяви міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, що Cadillac Escalade йому подарувала фізична особа.

"Автомобілі від фізичних осіб нам ніколи не надходили. Були лише кілька разів від юридичних осіб. Так, депутат Фельдман подарував нам 100 автомобілів на День Незалежності. Також дуже допомагала Вінницька облрада. Загалом більшість автомобілів ми отримували через спецфонд та облради, тобто за гроші місцевих бюджетів ", - сказав політик.

Екс-міністр зазначив, що від фізичних осіб такі подарунки не приймалися, тому що важко простежити, чи не було якихось зловживань з їхнього боку.

"Та й навіть якщо припустити, що цей "Cadillac" подарувала фізична особа, то чому той, кому дарували, не попросив замість того 50 автомобілів "Жигулі" ? Ясно ж, що той, хто хоче подарувати або змушений дарувати, спочатку запитує, що потрібно", - зазначив Луценко.

Нагадаємо, раніше Могильов відмовився конкретизувати, хто конкретно подарував "Cadillac Escalade" міліціонерам, додавши, що благодійник не має жодних проблем із законом.

Читайте також:

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Могильов нікому не віддасть подарований невідомим благодійником Cadillac

Опозиція вимагає відставки Могильова й Лавриновича через купівлю авто за мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: