Луценко шукає роботу хоча б на 5 тисяч гривень

Юрій Луценко повідомив, що наразі ніде не працює і шукає роботу. І назвав себе фахівцем у системі безпеки, підготовки законів.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко шукає роботу.

"Намагаюся працевлаштуватися. Розраховую на зарплату від 5 тисяч гривень", - розповів Луценко.

"Вважаю себе фахівцем у системі безпеки, підготовки законів. Маю непогані знання в галузі історії, журналістики, досвід управління", - додав він.

Луценко також розповів, що він звертався в кілька фондів та інститутів із пропозицією надавати свої послуги.

"Чекаю відповіді. За останні дні отримав дві. Поки що не буду про них говорити, щоб не наврочити. Політичним консультантом не хотів би бути. Вони отримують одноразові конверти за послуги. Це несистемна робота. Міг би бути викладачем. Спілкувався з ректорами двох солідних вузів. Теж чекаю відповіді", - сказав він.

Луценко пояснив, що просить зарплату у 5 тисяч гривень, бо розуміє, що не може вимагати міністерський оклад.

"Викладачам більше й не платять", - сказав він.

У свою чергу екс-міністр праці й соцполітики в уряді Тимошенко Людмила Денісова розповіла, що після роботи у Кабміні й не намагалася влаштуватися на державну посаду.

"Займаюся бізнесом - будівництвом. Зараз важко, але ми боремося, зарплату людям платимо", - сказала вона.

Водночас екс-міністр Кабінету Міністрів Тимошенко Петро Крупко каже, що він зараз безробітний.

"Байдики б'ю. Я - класичний чиновник, усе життя пропрацював на держслужбі. Були пропозиції йти викладачем, але я ще не прийняв рішення для себе. Тим більше, там смішні зарплати", - розповів він.

"Зараз трохи підробляю арбітром у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті. А ще дружина в мене працює. Сиджу в неї на шиї. Де працює - не скажу. Вона, бідна, скоро вже мабуть випхає мене на роботу", - додав Крупко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Гримчак і Стогній побилися після ефіру програми "Шустер Live". Пізніше директор Департаменту зі зв'язків з громадськістю МВС Дмитро Андрєєв заявив, що Стогній вдарив в обличчя Луценка.

У той же час Гримчак звернувся до міліції і Генеральної прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи відносно Стогнія.

Луценко назвав заяви Стогнія і Андрєєва брехнею, а Стогній сказав, що Гримчак вигороджує Луценка, стверджуючи, що саме він побився з радником, а не екс-міністр. Радник глави МВС вважає, що синець на обличчі нардепа Гримчака, який той продемонстрував напередодні, намальований.

Також радник Могильова заявив, що на час розслідування бійки він відсторонений від роботи не буде.

Читайте також:

Луценко вважає, що його можуть заарештувати

Оприлюднено відео бійки Стогнія з Луценком

Стогній розповів про бійку з Луценком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: