Луценко у Львові збирає озброєних правоохоронців для захисту київського Майдану

Дата публікації
Перегляди
9200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко у Львові збирає озброєних правоохоронців для захисту київського Майдану

Луценко формує групи правоохоронців для захисту Майдану / Фото: community.hiblogger.net

Поряд із екс-міністром стояв керівник львівського "Беркуту".

Екс-глава МВС Юрій Луценко у Львові збирає десятки колишніх і діючих співробітників правоохоронних органів із зброєю для захисту Майдану в центрі Києва.

"Це війна, а на війні як на війні. Два дні тому на Майдані з'явилася невелика кількість зброї. І тільки тому "Беркут" зупинився в 50 метрах від сцени. Вони зупинилися, тому що у нас є зброя. Тільки тому, що з'явився "вогнестріл", вони зупинилися і матом посилали своїх начальників, які наказували наступати", - сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що в даний час українці на Майдані протистоять не тільки діючій владі, а й Кремлю. Боротьба, за його словами, є важкою, оскільки "імперія кинула всі сили проти Майдану".

Разом з екс -міністром на сцені місцевого Євромайдану стояли перший заступник голови облради, колишній глава ГУ МВС у Львівській області Василь Пісний та начальник "Беркуту" Львівської області.

Останній розповів, що львівський "Беркут" одноголосно прийняв рішення повернутися з Києва до Львова. І запевнив, що його бійці "не виконували і не виконуватимуть злочинних наказів".

У своєму виступі Луценко підкреслив, що закликає їхати в Києві зі зброєю не для того, щоб на когось нападати, а тільки для того, щоб захищати Майдан.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація