Луценко у СІЗО сидить з прокурором і міліціонером

Юрія Луценка в Лук'янівському СІЗО тримають в камері на трьох осіб. На умови екс-міністр не скаржиться - дивиться телевізор і не втрачає почуття гумору.

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук'янівському СІЗО тримають в камері на трьох осіб.

Про це заявив депутат від НУ-НС Юрій Гримчак, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. "Тільки що ми спілкувалися з омбудсманом Ніною Іванівною Карпачовою, яка була в Лук'янівському СІЗО. Вона зустрічалася з Луценком", - розповів він.

За словами депутата, Луценко міститься в камері на трьох.

"Там один колишній прокурорський та один колишній міліцейський працівник. За її словами (Карпачової), більш-менш нормальні умови утримання, ніяких загроз немає... Луценко відчуває себе добре, навіть виявляє почуття гумору", - зазначив Гримчак.

Коментуючи результати зустрічі з Карпачовою, Гримчак підкреслив: "Пані Карпачова сказала сьогодні дві дуже важливі речі. Перше: про те, що є ознаки політичних репресій в тих сьогоднішніх арештах, які відбуваються. І друге: що це ганебна практика Генпрокуратури, коли людину затримують по одній справі, за однією статтею, а заарештовують за іншою ".

Як відомо, 27 грудня Печерський райсуд Києва прийняв рішення про застосування до Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

Пізніше Луценко був переведений до Лук'янівського СІЗО. У 2001 році у цьому ж СІЗО сиділа Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Луценка судитимуть за надто бурхливе святкування Дня міліції

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко за ґратами

Дружина Луценка боїться, що у в'язниці його вб'ють

ВідеоУ Генеральній прокуратурі дні відчинених дверей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: