Луценко у суді обматюкав прокурора

Прокурор заявив, що клопотання про надання Луценку дозволу на лікування у стаціонарі не може бути задоволене.

Адвокат колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець звинуватив Міністерство охорони здоров’я, Генпрокуратуру та Державну пенітенціарну службу у відмові надати його підзахисному медичну допомогу.

Після відмови судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка змінити Луценку міру запобіжного захисту і звільнити його з-під варти Баганець зачитав клопотання, у якому йшлося про порушення МОЗ та пенітенціарною службою права Луценка на отримання медичної допомоги. Адвокат просив суд надати Луценку дозвіл на лікування у стаціонарі.

Після оголошення документа прокурор Антон Зінченко заявив, що це клопотання не може бути задоволене, оскільки МОЗ зараз проводить обстеження стану здоров’я Луценка, але висновків ще немає.

Проте сам Луценко під час промови Зінченка обурено вигукнув: "Цього не можна терпіти, це брехня, Зінченко твою мать… курва".

Луценко наголосив, що прокуратура має всі результати попередніх обстежень стану його здоров’я, в яких вказано діагноз - "цироз печінки". На думку Луценка, прокуратура не хоче надати медикам можливість лікувати його. За словами екс-міністра, представники обвинувачення мають намір постійно призначати обстеження замість лікування.

"Я не довіряю цим брехливим прокурорам", - заявив Луценко.

Крім того, у суперечку втрутилась дружина Луценка Ірина, яка також наголосила, що прокурори говорять неправду про стан здоров’я її чоловіка.

"Ви скоти і падлюки. Бог є на світі, і він вас накаже", - сказала Луценко, заплакала і пішла із зали судових засідань.

У свою чергу, прокурор заявив, що Баганець своїм клопотанням хоче поставити під сумнів висновок МОЗ, якого ще немає.

"Генеральна прокуратура не хоче звертати уваги на діагноз, я не прошу мене випускати (з СІЗО – ред.), я прошу мене лікувати… Мене тіпає від того біжучого рядка по телевізору про стан мого здоров’я… Я не хочу, щоб ці морди віщали про моє здоров’я. Хто такі ці мордовороти, щоб оцінювати стан мого здоров’я", - підкреслив Луценко.

Пізніше Печерський суд переніс розгляд кримінальної справи проти Луценка на 21 вересня, а також попросив Пенітенціарну службу звернути увагу на скарги Луценка на відсутність лікування.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що , що за три тижні перерви в судових засіданнях по його справі він не отримував лікування.

Читайте також:

Суд не випустив Луценка з СІЗО

Луценка возили на обстеження, його стан задовільний

Стець про зустріч з Луценком у СІЗО: те, що я бачив, мене зовсім не радує

Здоров'я Тимошенко і Луценка в один день різко погіршилося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: