Луценко в автозаку розважав Тимошенко анекдотами про блондинок

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розповів, як вони одного разу з екс-прем'єром Юлією Тимошенко в одному автозаку їхали.

Одного разу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка везли до суду в одному автозаку з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Під час поїздки Луценко розважав Тимошенко анекдотами про блондинок. Про це він розповів в інтерв'ю LB.ua.

"Дійсно, нас везли в одному автозаку на перший після Юліного арешту суд. Та й на "боксах" (ящики-клітки 1х1 м в підсобному приміщенні, де чекають до і після суду) були поруч. Звичайно, я балагурив, жартував, відволікаючи Юлину увагу від мерзотності ситуації", - розповів Луценко.

На думку екс-міністра, це йому вдалося.

"Принаймні, коли я сказав, що якщо у блондинки коріння волосся чорні, значить, організм ще бореться. Юля не тільки посміялася, а й дала відповідь: є категорія чоловіків, які впевнені, що блондинки ночами підфарбовують коріння в чорні", - пригадав Луценко.

За словами Луценка, про політику вони з Тимошенко говорили мало – більше про життя. Він, приміром, порадив Тимошенко кілька книжок "Кохання за часів чуми" Маркеса - для душі, і "Безхребетна Іспанія" Ортега-і-Гассета - для розуму.

"На нашу біду виявилося, що є і категорія виродків, які дали команду розвести нас по різних приміщеннях Печерського суду, щоб не зіпсувати їм насолоду знущання над Тимошенко хоч рідкісними хвилинами дружнього спілкування", - з жалем додав Луценко.

Нагадаємо, голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков повіомив, що сусідів по камері для екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка підбирали за психологічною сумісністю.

Читайте також:

Тимошенко пророкують свободу вже у жовтні

Тимошенко і Луценку підбирали сусідів за інтелектом

Луценко у вишиванці заважає депутатам натискати кнопки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: