Луценко вигадав, як вибратися з в'язниці

Заради звільнення з-під арешту Юрій Луценко збирається відмовитися від ознайомлення з матеріалами своєї кримінальної справи.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко готовий відмовитися від ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної проти нього, заради звільнення його з-під арешту.

Про це повідомив адвокат Луценка Ігор Фомін.

Кілька днів тому він звернувся до слідчого, який займається справою Луценка, з пропозицією, що він і його підзахисний відмовляться від ознайомлення з матеріалами справи, а слідчий натомість замінить екс-міністру запобіжний захід на інший, який не буде пов'язаний з позбавленням волі.

Фомін виступив з такою пропозицією, виходячи з того, що Печерський районний суд Києва при заміні арешта Луценко керувався тим, що він нібито дуже повільно знайомився з матеріалами кримінальної справи.

Таким чином, у разі завершення ознайомлення з матеріалами справи, була б усунута причина, на яку посилався суд, заарештовуючи Луценко.

Проте у відповідь слідчий повідомив, що звільнення Луценка з-під варти неможливо.

Фомін висловив надію, що позиція слідчого може змінитися після заяви, зробленої у вівторок першим заступником генерального прокурора Ренатом Кузьміним, про те, що Генпрокуратура перегляне необхідність утримання під вартою колишніх високопоставлених осіб зі складу попереднього Кабінету міністрів, які вже завершили ознайомлення з матеріалами порушених проти них кримінальних справ.

Нагадаємо, Генпрокуратура пред'явила Луценко низку звинувачень, зокрема в незаконному нарахуванні пенсії його водієві, в незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президента Віктора Ющенка в 2004 році, а також у порушенні положень постанови Кабінету міністрів про обмеження витрат в держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці "Україна" в Києві.

Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року, а наступного дня Печерський райсуд Києва змінив йому запобіжний захід з підписки про невиїзд на утримання під вартою на строк до 27 лютого.

Після цього термін арешту був продовжений ще на 2 місяці – до 27 квітня.

Читайте також:

Луценка у в'язниці кличуть "Юзіком", а суддю-колядника - "Мюнхгаузеном"

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Екстрасенси напророкували, що Луценко сяде, а Зварич викрутиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: