Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценку "смішно" від закидів у розправі з активістами "Автомайдану"

Генпрокурор сказав, що до кримінальних справ активістів не причетні акції протесту під його будинком.

Генпрокурор Юрій Луценко прокоментував кримінальні справи активістів "Автомайдану", які пікетували його будинок, в екслюзивному коментарі для видання Новое Время.  Він заявляє, що до справ не причетні ці акції протесту.

"Ніякого розслідування автопробігу або інших акцій протесту я ніколи собі не допущу. Я прийшов з 2-х майданів і однією зі своїх функцій бачу забезпечення права на мирний протест ким завгодно: Саакашвілі, Гриценком, Тимошенко, ким завгодно. У мене під будинком був мирний протест, і я його взяв до уваги. Проте учасники цього протесту, приїхавши до мене, декілька місяців мали кримінальне провадження ", - сказав генпрокурор.

За словами Луценка, "йдеться про Хаджинова та інших", які закидали яйцями та побили нардепа Барну. "Застосування насильства", на його думку, було незаконним та аморальним.

Відео"Автомайдан" вирушив до Луценка з картатою ковдрою

Із запитанням, чому активістам вручили підозри за це саме після акції протесту біля його будинку, порадив звернутись до самих активістів: "Ставте запитання їм, чому вони приїхали до мене саме в той момент, коли вже точно знали про завершення слідства". Також генпрокурор пояснив, що було два епізоди нападу на Барну: "Його закидали влітку. Один епізод літній, інший осінній. Тому, якби це був літній, можливо б було завершено раніше, але був ще осінній епізод".

Луценко відзначив, що однаково важливо мирно та спокійно пікетувати будинок генпрокурора та не допускати насильства над чинними парламентаріями.

Закиди в тому, що кримінальні справи активістів – розправа, генпрокурор назвав "смішними".

Заяви про це він порівняв із закликами Олександра Данилюка піти у відставку генпрокурору. Причину цих закликів він вбачає у небажанні міністра фінансів платити податки. "Вибачте, кожен, хто виходить на певний фінал свого кримінального провадження, має спокусу звинуватити Луценка в політичних репресіях. Таке в нас життя" - додав він.

Нагадаємо, 9 грудня активісти "Автомайдану" вирушили до помешкання Юрія Луценка на акцію протесту. Згодом трьом учасникам, Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку та Богдану Мельнику, оголосили про підозру через закидання народного депутати яйцями. Підозра більше місяця перебувала у співробітників поліції, однак лише після пікету біля будинку Луценка її оголосили, повідомив один з керівників "Автомайдану".

Залиште свій коментар

Вибір редакції