Луценко: я знав про свій арешт ще восени

Луценко звинуватив Генпрокуратуру у "брехливих методах". На його думку, рішення про скасування або продовження арешту залежить виключно від політичних планів президента.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що йому заздалегідь було відомо про свій арешт, але тікати за кордон він не збирався. Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій прес-службою "Народної самооборони"

Зокрема, Луценко спростував заяву заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про те, що у СІЗО він не став читати свою справу швидше. На думку Луценка, такі заяви Кузьміна "демонструють брехливі методи ГПУ".

"Жодного разу я не читав 5 чи навіть 100 сторінок, як заявляє Кузьмін. Тим більшою дурницею є його заява про моє бажання затягнути процес до виборів", - цитує Луценка прес-служба.

"Я нічого не збираюся тягнути, жодного дня! Адже це - моє життя! Тим більше, що депутатство ніколи не входило до моїх пріоритетів", - додав він.

Щодо заяви заступника генпрокурора про можливість втечі за кордон, Луценко вчергове зауважив: "Ні про яку втечу не може йти мова. Я знав про свій арешт ще восени. Але чітко знав – втеча, хай навіть від незаконного переслідування, буде зрадою людей, які мені вірять. Після перемоги Януковича надто багато діячів продалося й злякалося. Я бачив своїм завданням довести, що не все продається й не всі бояться".

Оцінюючи шанси на найближче засідання суду, Луценко наголосив: "Я не змінив своїх переконань та оцінок нинішньої злодійсько-олігархічної колоніальної влади. Ні на які компроміси з совістю я не піду. Тому рішення про скасування або продовження арешту залежить виключно від політичних планів президента".

Як відомо, Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і наразі перебуває у Лук’янівському СІЗО. Найближчим часом має відбутися чергове засідання Апеляційного суду, на якому буде визначена подальша доля Луценка.

Читайте також:

Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Луценко в СІЗО вигадує політичні анекдоти

Луценка у в'язниці кличуть "Юзіком", а суддю-колядника - "Мюнхгаузеном"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: