Луценко з камери смертників заприсягнувся, що не винен

Луценко наголосив, що єдиний смисл його ув'язнення в камері смертників Лук'янівського СІЗО – це "позбавлення можливості говорити вголос про відновлення бандократії в Україні".

Лідер "Народної Самооборони" Юрій Луценко закликав українців боротися з репресіями і за свої права.

Про це він написав у своєму листі з Лук'янівського СІЗО.

"Цей рік – час громадянської позиції кожного. Маятник української історії гойднувся в темний час. Все залежить від здатності українців захистити свою сім'ю, свою душу і свою історію", - сказано у ньому.

Луценко подякував усім, хто підтримав його і його сім'ю. "Клянуся перед Богом і людьми: я не винен у тому, що "шиє" мені за найвищим повелінням Генпрокуратура", - заявив він.

"Єдиний смисл мого ув'язнення в камері смертників Лук'янівського СІЗО – це позбавлення мене можливості говорити вголос про відновлення бандократії в Україні. Я, як і інші політв'язні, - військовополонені криміналу, що захопив владу в Україні. Їхня мета – знищення політопонентів і встановлення атмосфери страху задля безперешкодного пограбування країни та народу", - вважає Луценко.

Він додав, що нинішня влада "не має межі моралі і закону".

Нагадаємо, Луценко був затриманий 26 грудня підрозділом СБУ Альфа біля його будинку в Києві. Раніше йому було пред'явлено звинувачення за перевищення службових повноважень.

Захист Юрія Луценка оформив скаргу в Європейський суд із прав людини з приводу його незаконного арешту.

Читайте також:

Силовики кажуть, що Луценко насправді "проштрафився" значно серйозніше

Луценку не дозволили читати Солженіцина

Луценко в СІЗО вчить в'язнів української і скаржиться на тещу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: