Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко забрав у НАБУ справу проти керівництва НАЗК і передав її СБУ - Найєм

Голова ГПУ каже, що зробив це для того, щоб уникнути конфлікту інтересів.

Кримінальне провадження стосовно керівництва Національного агентства з протидії корупції забрали у Національного антикорупційного бюро і передали Службі безпеки України.

Про це у Facebook повідомив народний депутат Мустафа Найєм.

За його словами, це зробили за рішенням генерального прокурора України Юрія Луценка. На думку депутати, такі дії є порушенням Кримінально-процесуального кодексу та прямим конфліктом інтересів.

ВідеоНАБУ відповіло Генпрокуратурі на відкриття справи проти Ситника

"Серед іншого колишній співробітник НАЗК [Ганна Саломатіна] повідомляла, що Нацагентство щодо запобігання корупції безпосередньо курується співробітниками адміністрації президента. Крім цього, у свідченнях Саломатіної також фігурує чинний співробітник СБУ і радник пані Корчак - Карпушин, який має відношення до історії з поверненням документів Саломатіної з Генпрокуратури", - заявив Найєм.

У коментарі до посту депутата генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив інформацію про передачу справи СБУ. За його словами, це було зроблено для уникнення конфлікту інтересів у слідчих діях підлеглих.

"Саломатіна заявила про маніпуляції з перевіркою у тому числі Г. Углави, одного з керівників НАБУ. Для уникнення конфлікту інтересів у слідчих діях підлеглих йому детективів САП звернулася до мене щодо зміни підслідності за СБУ.  Я вважаю, що це правильно", - зазначив Луценко.

Нагадаємо, раніше голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво у особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій "недостовірною інформацією". 

Я думал, абсурд имеет пределы, но нет. По моей информации, несколько часов назад решением Генерального прокурора Юрій Лу...

Опубліковано Mustafa Nayyem 17 листопад 2017 р.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції