Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко заявив про затримання посадовців, які намагалися незаконно продати державний теплохід

За свої послуги вони вимагали хабар у 260 тисяч доларів.

Правоохоронці затримали радника гендиректора ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" та представника Першої Української міжрегіональної товарної біржі, які намагалися незаконно продати теплохід "Микола Савицький", що належить державі.

Про це у п'ятницю, 7 грудня, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, затримані пропонували "громадянину Н." придбати без аукціону судно за ціну, що на 30% нижча від його вартості. За свої послуги посадовці вимагали хабар у розмірі 260 тисяч доларів.

Зловмисників затримали "на гарячому" під час отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч доларів.

Хабарники п‘ятниці Радник Гендиректора ПАТ «Українське Дунайське пароплавство» та представник Першої Українська...

Опубліковано Юрієм Луценком П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Нагадаємо, співробітник Міноборони та лікар медико-соціальної експертної комісії вимагали хабар від пораненого на фронті бійця за оформлення інвалідності. Лікарі назвали суму 1500 доларів, інакше документи на комісію не потраплять. Військовий платити не став і звернувся до правоохоронців. Під час затримання у лікаря, який вимагав хабар, силовики знайшли 130 тисяч доларів та документи з прізвищами інших військовослужбовців, які також претендували на інвалідність. До кожного був прикріплений конверт з грошима. 

ВідеоУ Києві медики вимагали хабар від пораненого на фронті бійця

Гроші зловмисники зажадали отримати за оформлення інвалідності. Втім, військовий платити не став, а звернувся в СБУ. Коли слідчі прийшли з обшуками до вимагача, то виявили цілий стос документів поранених і конверти з грошима. 

У Києві медики вимагали хабар від пораненого на фронті бійця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції