Луценко заявив, що не робив кар’єру своєму водію

Екс-міністр МВС Юрій Луценко порекомендував нинішньому главі відомства Могильову продовжувати шукати на нього компромат і "дійти аж до білизни".

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що його шофер Леонід Приступлюк був прийнятий на службу до МВС законно, а Анатолій Могильов хай продовжує шукати на нього компромат і "дійде до білизни".

За словами екс-міністра, згідно з постановою Кабміну про порядок проходження служби в органах внутрішніх справ, Приступлюк мав право бути прийнятим на службу зі спеціальною середньою освітою, не маючи вищої освіти.

"Тобто, якщо ти маєш закінчений технікум і не був судимий, ти можеш бути прийнятим на посаду середнього командного складу. В нього посада майорська. А був він прийнятий капітаном", - зазначив Луценко.

Також він наголосив, що, згідно з цією з постановою, Приступлюку можна було присвоїти звання майора достроково після 1,5 років служби за успішне виконання завдань та досягнення високих результатів. "Всі звання присвоєні законно", - додав Луценко.

"Цей висновок підтверджує і інша історія, коли нинішній полковник Стогній отримав три звання за один рік", - зазначив він, додавши, що Генпрокуратура визнала, що ці звання були присвоєні у межах закону.

"Практика видачі в один рік по два-три звання була масовою. Я у своїй роботі зразу попросив начальника кадрового департаменту не пропускати ці речі, навіть якщо ці люди якимось чином близькі до мене", - сказав екс-міністр.

За словами Луценка, на нього "весь цей час шукали компромат". "Завдання було доповісти про нього на травень, потім на липень, потім на вересень. І кожного разу нічого серйозного не знаходили... Я рекомендую Могильову продовжувати в цьому напрямку і дійти аж до моєї білизни", - заявив він.

Луценко зазначив: "Журналісти кримінального відділу газети "Сегодня", які мають мої прямі номери телефону, за моїм коментарем не зверталися і ніхто з газети "Сегодня" до мене не звертався".

Нагадаємо, раніше газета "Сегодня" написала, що Луценку можуть висунути обвинувачення в розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах, що загрожує 8 роками позбавлення волі.

Підставою для порушення кримінальної справи, за даними видання, можуть стати обставини кар'єри, яку зробив його особистий шофер Леонід Приступлюк у системі МВС із 2005 по 2010 рік, коли Луценко двічі був міністром.

Читайте також:

Луценку загрожує 8 років ув'язнення

Луценко: Льовочкін і Фірташ хочуть змістити Азарова

Луценко домовився іти на вибори разом з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: