Луценко заявив, що у своєму житті бився лише двічі

"Один ляпас я дав Черновецькому. На решту спроби втягнути мене в бійки - не відповідав. Як у випадку з Шуфричем, так і у випадку з іншими", - сказав Луценко.

 Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що у своєму житті бився двічі: один раз у школі, один раз в армії. За словами Луценка, інформація про бійки нібито з його участю є чорним піаром.

"Для мене заява Стогнія про те, що він нібито мене побив, стала шоком. Тепер уже й відеозйомка службової камерою над входом в студію свідчить: це брехня. Брехня постійно видається псевдополковніком Стогнієм лише для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності за нанесення побоїв народному депутату Гримчаку", - сказав Луценко.

За словами екс-міністра, Стогній вдарив Гримчака, бо не мав відповіді на питання, які він поставив йому разом з Гримчаком.

"Він (Стогній – ред.) ударив депутата, тому що не мав відповіді на мої і Гримчака прості запитання: за що він отримав тричі дострокове звання - майора, підполковника та полковника, і чому його безпосередній начальник рапортом звернувся до міністра про те, що Стогній не виходить на службу більше двох років. Це, а не прикрашена піарником-Стогнієм правда, і розлютила головного радника МВС. Все подальше від нього і його підлеглих - суцільні потоки брехні і неправди ", - заявив Луценко.

Луценко переконаний в тому, що Гримчак зробив правильно, знявши побої і звернувшись із заявою до МВС і ГПУ.

"Адже питання стоїть не стільки про удар, завданий Юрію Гримчаку, скільки про оцінку дій високопоставленого міліціонера по відношенню до опозиційного політика. До речі, боюся навіть і подумати, що було б в парламенті і ЗМІ, якби аналогічний інцидент зі співробітником міліції і опозиціонером мав місце рік тому, коли в опозиції була Партія регіонів. Так що ця справа - чергова перевірка ГПУ на бойові стандарти", - підсумував колишній голова МВС.

Як стверджує Луценко, в житті він бився всього два рази. "Насправді я бився у своєму житті один раз у школі, один раз - в армії. Ще один ляпас я дав Черновецькому. На решту спроби втягнути мене в бійки - не відповідав. Як у випадку з Шуфричем, так і у випадку з іншими", - сказав Луценко.

На питання, чому він частіше за інших опиняється в центрі скандалів, пов'язаних з нанесенням тілесних ушкоджень, Луценко відповів: "Очевидно, тому, що у моїх опонентів нічим крити оголошувані мною факти про відродження криміналу і посилення корупції. Вони використовують чорний піар з кінцевою метою створити з мене банального хулігана ".

Нагадаємо, директор Департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв повідомив, що напередодні радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній після ток-шоу "Шустер live" вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Проте соратник Луценка Юрій Гримчак заявив, що Стогній не бив Луценка, а бійка була саме між Стогнієм і Гримчак.

Читайте також:

Соратники Луценка погрожують Стогнію 7 роками в'язниці

Соратник Луценка розповів, як Стогній його бив

Могильов не збирається відстороняти Стогнія від роботи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: