Луценко заявив, що він ні з ким не бився

Екс-міністр Юрій Луценко заявляє, що для нього стала новиною "неймовірна історія" про його бійку зі Стогнієм, і що на ньому "немає ні подряпини".

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко розповів про обставини конфлікту, який стався між ним та радником Анатолія Могильова Костянтином Стогнієм 12 листопада після політичного ток-шоу.

"У п'ятницю не було ніякого інциденту з моєю участю. Я закінчив виступ тут, в студії Савіка Шустера, вийшов на вулицю, спокійно спілкувався з іншими людьми, в цей час Стогній, вступивши в перестрілку з народним депутатом Гримчаком, не зміг перемогти його інтелектом і накинувся з кулаками ", - розповів політик.

За словами Луценка, потім Стогній, очевидно, зрозумів, що це чиста кримінальна справа, оскільки йдеться по народного депутата - недоторкану особистість. "І після цього він придумав якусь неймовірну історію, нібито він кинувся на мене. Для мене це новина. Ви ж бачили, що на мені немає ні подряпини ", - заявив екс-міністр.

"Воно було б смішно, але є одна обставина, це - головний радник Міністерства внутрішніх справ. А підбріхує йому керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю. Як ми після цього взагалі можемо довіряти цілому міністерству? Уявіть собі, що було б, якби працівник Міністерства внутрішніх справ при мені напав на депутата-регіонала? От ви уявляєте собі атмосферу, яка була б тоді? ", - запитав Луценко.

Нагадаємо, раніше директор департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв повідомив, що Стогній вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Луценка в п'ятницю 12 листопада після ток-шоу на ТРК "Україна".

При цьому депутат Юрій Гримчак стверджує, що Стогній побив саме його, а Луценко нібито взагалі не брав участі в бійці. Депутат також звернувся до міліції і Генеральної прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи відносно Стогнія.

Під час ток-шоу обговорювалося питання про діяльність органів внутрішніх справ з розподілу житла під час роботи колишнього керівництва.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов призначив службову перевірку щодо цього інциденту.

Читайте також:

Могильов перевірить бійку Стогнія і Луценка

Стогній розповів про бійку з Луценком

Соратник Луценка вимагає справу проти Стогнія

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: