Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко звільнив з посади свого заступника Єніна, однак він продовжує працювати у ГПУ

Генпрокурор підписав відповідний документ ще у квітні.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко погодив заяву про відставку його заступника Євгена Єніна, однак останній продовжує працювати в ГПУ.

Про це виданню theБабель розповіла речниця Луценка Лариса Сарган.

Зазначається, що 25 квітня відбулася Рада прокурорів, яка рекомендувала Луценку звільнити Єніна з посади.

"Генеральний прокурор підписав подання Ради прокурорів на звільнення Єніна з адміністративної посади заступника генерального прокурора. Він залишається на посаді прокурора Генеральної прокуратури", - повідомила Сарган.

Сам Єнін розповів, що наразі перебуває у відпустці і не знає, чи підписав Луценко його заяву про звільнення.

Нагадаємо, 24 квітня заступник генерального прокурора України Євген Єнін написав заяву про відставку за власним бажанням. Він зазначив, що "зробив вибір на користь своїх принципів" та додав, що в політику не збирається.

Єнін був призначений заступником генерального прокурора України в червні 2016 року. Саме цей цей заступник Луценка керував розслідуванням скандальної справи про багатомільйонні розкрадання олігарха-втікача Сергія Курченка.

Відео"Щось відчуває": заступник генпрокурора Євген Єнін подав у відставку

Відставка спричинена ходом розслідування кримінального провадження щодо бізнесмена часів Януковича Сергія Курченка, заявляє заступник Луценка. У цій справі фігурують як чиновники тих часів, так і державні службовці з оточення Петра Порошенка. Прокурор ГПУ Кулик, який веде цю справу, заявляв раніше, що Єнін заважав вручати повістки цим людям.

"Щось відчуває": заступник генпрокурора Євген Єнін подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції