Луценку не дозволили лікуватися за межами СІЗО

Дружина Луценка звернулася до судді Вовка із проханням про надання дозволу суду на термінову кваліфіковану медичну допомогу за межами СІЗО.

Суддя Печерського райсуду Сергій Вовк відмовився видати дозвіл на надання кваліфікованої медичної допомоги за межами СІЗО екс-міністру Юрію Луценку. Про це повідомляє дружина екс-чиновника Ірина Луценко після відвідання Печерського суду та Лук’янівського СІЗО.

За словами Ірини, вона звернулася до Вовка, який у вівторок повернувся на робоче місце після відпустки, із проханням про надання дозволу суду на термінову кваліфіковану медичну допомогу за межами СІЗО.

Проте у відповідь суддя повідомив, що надасть такий дозвіл лише після відповідного листа від керівництва СІЗО №13, де перебуває Юрій Луценко.

Ірина Луценко та народний депутат Юрій Гримчак відразу ж звернулися до в.о. начальника Лук’янівського СІЗО Домбровського з проханням про термінове надання такого листа на адресу Печерського райсуду.

Дружина екс-міністра нагадала, що комісія фахівців від МОЗу, яка оглядала її чоловіка 7 вересня у межах СІЗО, рекомендувала керівництву СІЗО та начальнику медчастини провести термінове обстеження екс-міністра в лікарні швидкої допомоги із використанням того ж медичного обладнання і з залученням тих же лікарів, які проводили обстеження раніше.

За наслідками попереднього обстеження 30 серпня екс-міністру був встановлений діагноз: цироз печінки (криптогенний), з явищем портальної гіпертензії і варикозом вен стравоходу.

Однак, не надавши такого листа, Домбровський повідомив, що керівництво СІЗО направило на Міністерство охорони здоров’я запит про перелік відповідних медичних закладів, де можна було б провести обстеження Луценка.

Ірина Луценко сподівається, що через тиждень після проведення обстеження у слідчому ізоляторі її чоловіка МОЗ пришвидшить дану відповідь, і, відповідно, лист від керівництва СІЗО вже у середу потрапить до Печерського райсуду.

"Листування між установами забирає здоров’я Юрія Луценка", - наголосив народний депутат Гримчак.

"Кожний день зволікання ставить під загрозу не тільки здоров’я, а й життя мого чоловіка. А воно зараз – в руках судді, керівництва СІЗО та Мінздраву", - додала Ірина Луценко.

Читайте також:

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Охоронці Луценка заперечують, що стан його здоров'я критичний

Здоров'я Луценка різко погіршилося

Партія Ющенка боїться, що Луценко помре до кінця суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: