Луценку у СІЗО принесли мемуари Черчілля

Екс-міністр активно збирається вибудувати свій захист у майбутньому судовому процесі, "бо кількість порушень в його справі "зашкалює".

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко впевнений, що він виграє справу в Європейському суді з прав людини, бо кількість порушень в його справі "зашкалює".

Про це повідомили депутати від НУ-НС Ірина Геращенко та Олександр Третьяков, які у середу 15 червня відвідали Луценка у Лук'янівському СІЗО.

"Юра впевнений, що він виграє Європейський суд, тому що кількість порушень в його справі "зашкалює", - передали його слова депутати.

За дозволом на побачення з екс-міністром вони зверталися до судді Печерського районного суду міста Києва Сергія Вовка, і суддя дозволив їм таку зустріч.

Депутатам також дозволили передати Луценку книги, зокрема, тритомні мемуари Вінстона Черчілля "Друга світова війна" та іншу історичну і філософську літературу.

Після зустрічі з Луценком, депутати повідомили, що "попри все Луценко добре тримається".

За їх словами, екс-міністр активно збирається вибудувати свій захист у майбутньому судовому процесі, він наполягає на безпідставності і політичній складовій усіх звинувачень, які йому висуваються.

На запитання про те, як він почувається, Луценко сказав, що "поступово виходить з голодування".

Читайте також:

Луценко піде на вибори президента у 2015 році

Європарламент засудив дії української влади щодо Тимошенко і Луценка

Луценка пропонують визнати в'язнем совісті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: