Луценку загрожує 8 років ув'язнення

Юрія Луценка можуть звинуватити в розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах, що загрожує 8 роками позбавлення волі.

Екс-главі МВС Юрію Луценку можуть висунути обвинувачення в розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах, що загрожує 8 роками позбавлення волі.

Про це пише газета "Сегодня". За інформацією видання, підставою для порушення кримінальної справи можуть стати обставини кар'єри, яку зробив його особистий шофер Леонід Приступлюк у системі МВС із 2005 по 2010 рік, коли Луценко двічі був міністром.

Особистий шофер Луценка після Помаранчевої революції був влаштований на службу в МВС старшим оперуповноваженим управління Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС із присвоєнням звання капітана міліції.

Причому на той момент у нього не було не те що спеціальної вищої освіти, а узагалі вищої освіти. Незаконним було і те, що він був прийнятий на службу в 47 років, а відповідно до правил, міліцейські чини нижче полковника служать тільки до 45 років.

Внутрішня перевірка вже установила, що Приступлюк ніяких доручень не виконував, а якщо і приходив на роботу, то тільки за зарплатою.

У 2008 році Луценко звернувся з листом до прем'єра Юлії Тимошенко і попросив зарахувати водійський стаж свого водія (22 роки) у вислугу років. Перший віце-прем'єр Турчинов наклав схвальну резолюцію. У підсумку загальпенсійний стаж шофера склав 29 років.

"Мало того, одноразово йому при звільненні виплатили 27,7 тис. грн допомоги (внутрішня перевірка вже показала, що загальна сума виплат Приступлюку в центральному апараті міністерства склала 165,5 тис. грн.", - пише газета.

У МВС розпочато службову перевірку щодо Приступлюка, заявив Дмитро Андреєв, керівник департаменту громадських зв'язків МВС.

Джерело в МВС сказало кореспондентові видання, що якщо буде доведено, що сума в 165,5 тисяч гривень була виплачена Приступлюку незаконно, то і шоферові, і Луценку загрожує лава підсудних за обвинуваченням у розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах. А це тягне на 8 років ув'язнення, пише газета.

Міністр від коментарів виданню відмовився.

Читайте також:

Партія регіонів радить Луценку "готувати теплі речі для КПЗ"

Луценко: Льовочкін і Фірташ хочуть змістити Азарова

Луценко вважає побоїще на фестивалі Гайдамака.UA "залякуванням всіх украіномислячих"

Луценко домовився іти на вибори разом з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: