Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лучанин за життя посіяв до 700 кілометрів чорнобривців і соняшників вздовж українських доріг

Лучанин за життя посіяв до 700 кілометрів чорнобривців і соняшників вздовж українських доріг

Чоловік мріє, щоб люди з усієї країни долучились до його ідеї.

Лучанин Василь Рижук уже більше 20 років засіває чорнобривцями та соняшниками узбіччя доріг і усе робить власним коштом, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

У яскравому комбінезоні лучанин Василь Рижук береться за клопітку роботу впродовж місяців, аби в липні узбіччя розквітнули. «Це не просто посадити – підготувати ґрунт, полити водою в спекотний період, прополоти від бур'янів, викосити метр справа, метр зліва», - каже чоловік.

Щороку чорнобривцями та соняшниками чоловік засіває більше восьми десятків кілометрів. Заквітчує дороги одразу у кількох напрямках – до Львова, Рівного та Ковеля.

Чоловік за професією скульптор. І це, мабуть, наймасштабніший його проєкт. Назвав його "квітучий прапор України". Каже, за двадцять років засіяв уже більше семисот кілометрів. І мріє, аби до нього долучилися по всій країні. «Хто хоче - це просто взяти одну квіточку і посіяти, де людина хоче, я це все продумав», - каже Василь.

Відео Лучанин понад 20 років засаджує узбіччя доріг чорнобривцями та соняшниками

Сотні кілометрів, засіяних чорнобривцями та соняшниками. Лучанин Василь Рижук уже понад 20 років засіває квітами узбіччя доріг. Усе це чоловік робить власним коштом. Скільки планує посадити квітів цьогоріч і чому це робить - у сюжеті.  

Лучанин понад 20 років засаджує узбіччя доріг чорнобривцями та соняшниками

Сьогодні, розповідає квітникар, працюється легше – бо пішов дощ, та й помічників аж двоє. Допомагати зголосилися друзі. Чорнобривці та соняшники обабіч трас цвістимуть уже в липні і аж до морозів.

Кореспондент Тетяна Хомич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції