Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луцькі зоозахисники в клітках провели акцію проти мандрівного цирку

Попри протести жодного квитка глядачі не здали.

Зоозахисники проти циркачів. У Луцьку захисники тварин залізли у клітки та просили відвідувачів не йти на виставу приїжджого цирку. Так протестували проти утримання тварин у клітках та використання їх на манежі для розваги. До того ж, кажуть, пересувні звіринці в Україні заборонені, це стосується і цирків, йдеться в ТСН.12.00.

Із гучномовця через ґрати клітки вони закликають людей не йти до цирку, бо там у виставах використовуватимуть тварин. Залізли сюди, кажуть, аби показати як звірі живуть поза манежем.

Зоозахисників протестує з десяток. З боку за всім стежить поліція. Глядачі, які прийшли в цирк такої акції не розуміють, деякі навіть обурюються.

«Що значить цирк без тварин? Спитайте, що хочуть бачити глядачі, що хочуть бачити діти. Як можна людей саджати в клітку», - обурюється відвідувач.

Зоозахисники стверджуюють, цирк тут незаконно. Адже в Україні пересувні звіринці і цирки з тваринами заборонені.

Цирк з Будапешта  розмістили на  ринку біля Луцька. Акцію тут не коментують,  Кажуть, у них з тварин не знущаються. 

Попри протести зоозахисників жодного квитка глядачі так і  не здали. Та активісти певні, їхня акція не марна. Вже написали заяву до поліції про порушення закону щодо використання тварин. І позиватимуться до суду. 

ВідеоУ Луцьку активісти влаштували акцію протесту проти утримання тварин у клітках

Залиште свій коментар

Вибір редакції